Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Počasie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn - stratený raj vodného parku Dilmun

Bahrajn, ostrovná krajina v Perzskom zálive, je domovom mnohých úžasných turistických atrakcií. Jedným z najpopulárnejších a najnavštevovanejších miest je vodný park Dilmun, ktorý je známy ako stratený raj uprostred púšte.

Dilmun Water Park sa nachádza v hlavnom meste Manáma a je jedným z najväčších vodných parkov na Blízkom východe. S rozlohou 77 000 metrov štvorcových a širokou škálou zábavy a zábavy, je to miesto, kde si môžete užiť celý deň rodinného zábavného strediska.

Jeden z hlavných dôvodov, prečo je Dilmun Water Park obľúbeným miestom pre návštevníkov, je jeho nádherné a osviežujúce počasie. Bahrajn má subtropické podnebie s horúcimi letami a miernymi zimami. Letné teploty sa pohybujú okolo 40 ° C, čo je ideálne na chladenie sa vo vode vodných parkov.

Park je rozdelený do niekoľkých úžasných oblastí, ktoré ponúkajú rôzne atrakcie pre ľudí všetkých vekových skupín. Zahĺbenie bazénov, šmykľavky, vodné šialenstvo a preliezačky sú len niektoré z vecí, ktoré si môžete vychutnať.

Pre milovníkov adrenalínu je tu vyše 15 akčných šmykľaviek, ktoré ponúkajú unikátne zážitky. Medzi najpopulárnejšie patria Black Thunder a Anaconda, ktoré sú známe svojimi vertikálnymi prepadmi a rýchlosťou. Nie je nič lepšie, ako sa vznášať vo vzduchu, keď cítite vodu striekať a vietor vo vašich vlasoch.

Okrem šmykľaviek a vyhliadkových veží je park tiež domovom tropického záhradného ostrova. Tu môžete relaxovať a vychutnať si pokojné prostredie obklopené palmami, kvetinami a vodopádmi. Tento ostrov slúži ako útočisko pred horúcim slnkom a prachom púšte a ponúka ideálny spôsob, ako sa osviežiť po dlhom dni plnom zábavy.

Pre najmenších návštevníkov je v parku tiež detský kútik s malými bazénmi a šmykľavkami. Toto bezpečné a súkromné miesto je navrhnuté tak, aby bolo vhodné pre deti všetkých vekových skupín. Rodičia si môžu oddýchnuť, zatiaľ čo deti sa voda bezpečne bavia.

Okrem všetkých týchto jedinečných atrakcií ponúka Dilmun Water Park aj reštaurácie a kaviarne, kde môžete ochutnať tradičné bahrajnské jedlá a medzinárodné špeciality. Nespočetné stánky s občerstvením sú tiež k dispozícii pre tých, ktorí si želajú osviežujúci nápoj alebo občerstvenie.

Stratený raj vodného parku Dilmun je jedno z najlepších miest na Bahrajne, ktoré si môžete určite nenechať ujsť. S teplým a príjemným počasím, širokou škálou aktívnych zábavných možností a rodinnou atmosférou je to miesto, kde si môžete vychutnať nezabudnuteľný deň plný zábavy a dobrodružstva.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Kde sa nachádza Lost Paradise of Dilmun Water Park?

Lost Paradise of Dilmun Water Park sa nachádza v Bahrajne v mestskom okrese Al Areen.

2. Aké je vstupné do parku?

Ceny vstupného sa líšia v závislosti od veku návštevníka a času návštevy. Viac informácií o vstupnom možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

3. Sú k dispozícii nejaké zliav na vstupné do parku?

Áno, park ponúka rôzne zliavy a špeciálne ponuky pre deti, rodiny a skupiny. Viac informácií o aktuálnych zliavách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

4. Aké atrakcie si návštevníci môžu užiť v parku?

Park ponúka širokú škálu atrakcií, vrátane vodných šmýkačiek, bazénov, jazierok, vodných hrádok a mnoho ďalších. Taktiež má zónu pre najmenších návštevníkov s menšími atrakciami.

5. Aké sú otváracie hodiny parku?

Lost Paradise of Dilmun Water Park je otvorený denne od rána do večera. Konkrétne otváracie hodiny sa líšia v závislosti od dňa a ročného obdobia. Viac informácií o otváracích hodinách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

6. Môžu návštevníci so sebou priniesť vlastné jedlo a pitie do parku?

Nie, do parku nie je povolené prinášať vlastné jedlo a pitie. V parku je k dispozícii niekoľko reštaurácií a stánkov s jedlom a pitím.

7. Aké služby a zariadenia park ponúka pre návštevníkov?

Park ponúka rôzne služby a zariadenia vrátane parkovísk, záchodov, prezliekacích kabín, skriniek na uloženie vecí a bezplatného Wi-Fi pripojenia. Taktiež má obchody so suvenírmi a fotografické služby.

8. Môžu návštevníci parku prenajať súkromnú pláž?

Áno, návštevníci parku môžu prenajať súkromnú pláž. Cena prenájmu sa líši v závislosti od veľkosti a kapacity pláže.

9. Aké je maximálne povolené množstvo návštevníkov parku?

Maximálne povolené množstvo návštevníkov parku sa líši v závislosti od ročného obdobia a kapacity parku. Pri vysokom počte návštevníkov môže dôjsť k obmedzeniu počtu vstupov.

10. Kde je možné získať viac informácií o parku?

Viacej informácií o Lost Paradise of Dilmun Water Park je možné nájsť na oficiálnej webovej stránke parku alebo prostredníctvom kontaktných formulárov na webovej stránke. Taktiež je možné kontaktovať park telefonicky alebo e-mailom.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn - Zabudnutý raj Dilmun Water Park

Bahrajn, krajina s bohatou históriou, fascinujúcim kultúrnym dedičstvom a nádhernou prírodou, skrýva ešte jednu skvostnú atrakciu pre všetkých turistov - Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento vodný park je ukážkou toho, ako sa modernosť a tradícia dokážu splynúť a poskytnúť zábavu pre celú rodinu.

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je jedným z najväčších vodných parkov v Blízkom východe. Nachádza sa v hlavnom meste Manámeh a strháva pozornosť návštevníkov svojou rozlohou 77 000 štvorcových metrov a viac ako 18 umelými lagúnami a bazénmi pre dospelých i deti. Jeho názov pochádza z mýtu o Zabudnutom raji, Dilmun, ktorý je pre Bahrajn veľmi dôležitým symbolom.

Park ponúka bohaté spektrum atrakcií pre všetkých návštevníkov. Milovníci adrenalínu si môžu vyskúšať rýchle šmykľavky, najrýchlejšie tobogany na Blízkom východe či vodné atrakcie so špeciálnymi efektmi, ako napríklad umelú prerušovanú tmu alebo efekty bleskov a hromov. Staršie deti a dospelí sa môžu vydať na surfovanie na umelom vlnobite, kde prejavia svoje surfačné schopnosti a šikovnosť. Okrem toho môžu návštevníci relaxovať aj vo vyhrievaných bazénoch alebo sa vyblázniť vo vodnom ihrisku plnom fontán a výstrelov.

Pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii samostatná detská oblasť, kde sa môžu detičky vyblázniť na špeciálnych mini šmýkľavkách, sklzniciach a bazénikoch s plytkou vodou. Táto časť parku je bezpečná a dohliada na ňu kvalifikovaný personál, čo zaisťuje, že deti majú neobmedzenú zábavu a pritom sú v bezpečí.

Okrem vodných atrakcií ponúka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park aj množstvo ďalších služieb. Park disponuje rôznymi reštauráciami a stánkami s rýchlym občerstvením, kde si návštevníci môžu dopriať obľúbené jedlá a nápoje. Na oddych a relax poslúžia tiež rôzne zóny s lehátkami, slnečníkmi a záhradou. Pre tých, ktorí radi nakupujú, je k dispozícii aj malé obchodné centrum so suvenírmi a plaveckým vybavením.

Ak plánujete návštevu Bahrajnu, nenechajte si ujsť návštevu tohto úžasného vodného parku. Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je miestom, kde si užijete kvalitnú zábavu, osvieženie a oddych od každodenného ruchu. Nech už ste milovníkom adrenalínu, ktorý si vychutnáva vyššie rýchlosti a výzvy, alebo rodinným človekom, ktorý chce stráviť príjemný deň so svojimi blízkymi, návšteva tohto parku je ten správny výber pre vás.

Takže neváhajte a vyhľadajte dostupné letenky do Bahrajnu, aby ste sa mohli pustiť do dobrodružstva a zabudnúť na všetky starosti pri návšteve Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Parku. To je miesto, kde si môžete vychutnať tradičnú arabštinu, históriu a kultúru a zároveň si užiť moderné atrakcie, ktoré vás dostanú na vrchol vzrušenia.


Ubytovanie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn, súčasť Arabského polostrova, je malý, ale fascinujúci ostrov, známy svojou bohatou históriou, kultúrou a výnimočnými prírodnými krásami. Medzi jeho viaceré atrakcie patrí aj populárny vodný park Lost Paradise of Dilmun, ktorý láka návštevníkov z celého sveta svojou jedinečnou kombináciou adrenalínu a relaxácie.

Lost Paradise of Dilmun je rozľahlý vodný park, ktorý sa nachádza v meste Al Areen na juhu Bahrajnu. Je pomenovaný po starovekom mestu Dilmun, ktoré kedysi existovalo na tomto mieste. Park kombinuje moderné zábavné aktivity so stvárnením histórie a tradícií Bahrajnu, čo ho robí jedinečným a zaujímavým pre návštevníkov.

Park ponúka viac ako 18 rôznych tobogánov a atrakcií pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Pre dobrodruhov je k dispozícii rýchly tobogán s názvom Boomerango, ktorý poskytuje nezabudnuteľný zážitok so svojimi strmými zákrutami a veľkými padákmi. Pre tých, ktorí hľadajú adrenalinovú skúsenosť, je tu tobogán Space Bowl, ktorý vás rýchlo spustí do veľkého víru, než vás vyvrhne von.

Okrem toho park ponúka aj množstvo bazénov, kde si môžete oddýchnuť a užívať si pokojné vody. Pre deti je k dispozícii detská zóna s menšími bazénmi, vodnými svetlami a malými tobogánmi, ktoré sú bezpečné a zároveň zábavné. Rodiny môžu tiež využiť rodinné bazény, kde sa môžu báť vlnami alebo relaxovať na liahniach okolo bazénov.

Okrem všetkých zábavných aktivít si park udržiava aj dušu Bahrajnu svojím stvárnením histórie a tradícií ostrova. Nájdete tu rôzne artefakty a pamiatky, ktoré vám poskytnú pohľad do histórie Bahrajnu a jeho kultúry. Môžete sa tiež zastaviť v jednom zo záhradných reštaurácií a vychutnať si tradičné bahrajnské jedlá a občerstvenie.

Ubytovanie v blízkosti Lost Paradise of Dilmun je jednoduché, pretože v okolí sa nachádza niekoľko hotelov a rezortov. Môžete si vybrať medzi 5-hviezdičkovými hotelmi s wellness centrami a bazénmi, alebo lacnejšími možnosťami pre ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie. Niektoré hotely ponúkajú aj balíky, ktoré zahŕňajú vstupy do parku, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí chcú stráviť viac času v Lost Paradise of Dilmun.

Ak hľadáte kombináciu adrenalínu, zábavy a relaxácie, Lost Paradise of Dilmun v Bahrajne je miestom, ktoré by ste určite mali navštíviť. Nech už ste dobrodruh alebo človek túžiaci po pokoji, park ponúka niečo pre každého. Okrem toho sa môžete ponoriť do histórie a kultúry ostrova Bahrajn, čo z tohto miesta robí jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Nech už sa rozhodnete stráviť len jeden deň alebo celý víkend, Lost Paradise of Dilmun vás nechá nadšených a smejúcich sa vodným a dobrodružným zážitkom.


Dovolenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn - Rajský zážitok vodného parku Lost Paradise of Dilmun

Ak hľadáte miesto, kde si oddýchnuť od každodenného zhonu a zažiť dobrodružstvo plné adrenalínu na svojej dovolenke, potom sa zastavte v Bahrajne a navštívte Lost Paradise of Dilmun Water Park. Nachádzajúci sa v púštnej krajine blízko hlavného mesta Manáma, tento vodný park je bezpochyby jedným z najlepších vodných parkov na Blízkom východe.

S rozlohou viac ako 77 000 metrov štvorcových a s jedinečným konceptom inspirovaným Dilmunským kráľovstvom, Lost Paradise of Dilmun Water Park ponúka nekonečné množstvo zábavy a relaxu pre celú rodinu. Vstúpte do ríše vode a zážitkov, kde čas sa spomalí a šťastie sa stáva nákazlivým.

Vodný park je plný rôznych atrakcií pre všetky vekové skupiny. Ak máte radi adrenalinové zábery, môžete sa vybrať z viac ako 18 šmýkačiek, vrátane tobogánou, kde sa ponárate do vody z výšky 15 metrov. Pre tých opatrnejších tu sú bláznivé riečky rýchla rieka alebo pokojne liezť na plávajúceho pneumatiku a užívať si romantické kolená s partnerom.

Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii špeciálna detská zóna s množstvom šmýkačiek, bazénov a iných bezpečných atrakcií. Vaše deti si môžu vychutnať vodné hracie ihrisko so skluzavkami, fontánami a vodnými postavičkami.

Ak sa chcete trochu oddýchnuť, môžete si vyhľadať miesto na slnečníku a relaxovať na piesočnatom pláži. Vodný park ponúka aj množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete dopriať občerstvenie alebo si užiť chutné jedlo z miestnych aj svetových kuchýň. Nebudete sa nudiť ani po súmraku, pretože park ponúka ohromujúce nočné show s hudbou a svetelnou show, ktorá vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru.

Okrem všetkého, čo ponúka samotný vodný park, Bahrajn je tiež domovom mnohých ďalších atrakcií a zaujímavostí. Môžete navštíviť krásnu Al-Fateh mešitu, ktorá je najväčšou mešitou v Bahrajne. Mohli by ste tiež navštíviť múzeum Bahrajn, ktoré ponúka pohľad do histórie a kultúry krajiny.

Takže, ak hľadáte dovolenkovú destináciu, kde si môžete dopriať zábavu vo vodných atrakciách a zároveň objavovať miestne pamiatky, neváhajte a navštívte Bahrajn a jeho Lost Paradise of Dilmun Water Park. Táto dovolenka vám poskytne nezabudnuteľné zážitky a nabitý program pre celú rodinu.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky