Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Bahrajn Royal Golf Club

Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrain Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších miest v Bahrajne a ponúka svojim návštevníkom luxusné ubytovanie. Tento golfový klub je strategicky umiestnený na pobreží Bahrajnského zálivu a ponúka pohľad na Arapské more.

Ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club je nádherné a elegantné. Svojim návštevníkom ponúka 52 dobre vybavených izieb a apartmánov, z ktorých väčšina má balkón s výhľadom na golf ihrisko a more. Izby sú vkusne zariadené, majú klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibar a wifi pripojenie na internet.

Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú luxusný pobyt, je k dispozícii aj niekoľko apartmánov s vlastnou kuchyňou a obývacou izbou. Každý apartmán má vynikajúcu kúpeľňu a jedinečný dizajn, ktorý podmieňa štýl golfového klubu.

Vysoko kvalitné služby a strava ponúkaná v Bahrajn Royal Golf Club sú rovnako úžasné ako ubytovanie. V hoteli je k dispozícii široká škála jedál z celého sveta, ako aj miestne špeciality. Na výber máte z množstva reštaurácií a barov vrátane klubovnej reštaurácie s nádherným výhľadom na more.

Okrem ubytovania môžete v Bahrajn Royal Golf Club vyskúšať aj rôzne aktivity, vrátane golfového ihriska s hraním počas dňa aj v noci, tenisových kurtov, bazéna, fitnes centra a spa. Golfista už z názvu vie, že klub disponuje nádhernými ihriskami pohlcujúcimi celý areál. Sú striedmo upravené a aj pre tých najnáročnejších hráčov sú náročné.

Nie je pochýb o tom, že Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najlepších miest, kde si môžete užiť luxusné ubytovanie, vysoko kvalitné služby a širokú škálu aktivít. Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli cítiť ako v nebi, doprajte si pobyt v tomto nádhernom mieste a užite si niečo naozaj výnimočné.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club: Kombinácia krásy a sportu

Ak sa vám páči golfový šport a zároveň sa radi pohybujete v krásnej prírode, potom je Bahrajn Royal Golf Club destináciou, ktorú by ste rozhodne nemali prehliadnuť. Tento rozsiahly golfový rezort sa nachádza v krásnom bahrajnskom mestskom štáte Riffa, ktorého kultúrne a historické bohatstvo je dokonale dotvárané nádherou golfového ihriska.

Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších golfových klubov v Bahrajne a slúži ako centrum pre golfových nadšencov, ktorí sa túžia pohybovať v spojení s prírodou. Golfisti z celého sveta prichádzajú do tohto golfového rezortu, aby si užili pôvabne vytvorenú, štýlovo navrhnutú golfovú trať a skutočne jedinečnú atmosféru, ktorá ich obklopuje.

Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza na rozlohe 72 hektárov s prekrásnymi výhľadmi na mesto Riffa a okolité pohoria. Golfová trať je navrhnutá tak, aby bola v súlade s prírodnými krásami okolia. Trasa ponúka 18 jamiek, vrátane niekoľkých ťažkých a náročných, ktoré budú predstavovať výzvu pre každého hráča. Nech už ste začiatočník alebo skúsený hráč, Bahrajn Royal Golf Club ponúka možnosti pre všetky úrovne skúsenosti.

Okrem golfového ihriska ponúka klub aj širokú škálu ďalších aktivít a zariadení. Môžete sa zrelaxovať v elegantných klubových priestoroch, kde si môžete vychutnať príjemné občerstvenie alebo obľúbený nápoj. K dispozícii je tiež moderné fitness centrum, bazén a wellness zariadenia, kde si môžete dopriať oddych a starostlivú starostlivosť. Pre tých, ktorí sa hádam necítia úplne komfortne v golfovom svete, klub ponúka profesionálne lekcie a možnosť ísť na tréning s kvalifikovaným trénerom.

Bahrajn Royal Golf Club tiež hostí rôzne medzinárodné golfové turnaje a súťaže, čo priláka najlepších hráčov z celého sveta. Tieto udalosti sú pre fanúšikov golfových športov skvelou príležitosťou vidieť profesionálnych hráčov v akcii a zažiť vzrušujúcu atmosféru súťaženia.

Ak máte záujem navštíviť Bahrajn a skúsiť si golfové ihrisko v Bahrajn Royal Golf Club, musíte buď rezervovať letenku alebo zvoliť iný druh dopravy. Cestovanie do Bahrajnu je pohodlné a jednoduché, s množstvom leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety do hlavného mesta Manama. Let na Bahrajn vám umožní zažiť tento luxusný golfový rezort a vychutnať si špičkovú golfovú zábavu, ktorú poskytuje Bahrajn Royal Golf Club.

Bahrajn Royal Golf Club je miestom, kde sa stretáva príroda a šport. Nech ste golfovým nadšencom alebo si len chcete vychutnať krásu prírody a relaxovať, tento golfový rezort vás určite osloví. Od krásne navrhnutého ihriska po kvalitné zázemia, všetko sa tu nachádza pre jedinečný zážitok. Takže neváhajte, rezervujte si letenku do Bahrajnu a objavte krásu Bahrajn Royal Golf Club!


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najluxusnejších a najprestížnejších golfových ihrísk na Blízkom východe. Nachádza sa v hlavnom meste Bahrajnu, Manáme, a je známy svojou kvalitou a krásnym prostredím.

Jedným z najväčších príťažlivostí golfových klubov v Bahrajne je jeho výnimočné počasie, ktoré je ideálne pre zážitkové golfové hry. Bahrajn je známy svojím subtropickým podnebím, čo znamená, že počasie je celoročne teplé a slnečné. Tento faktor robí Bahrajn Royal Golf Club ideálnym miestom pre golfových nadšencov za každého počasia.

V lete môžu byť teploty v Bahrajne veľmi vysoké, s dennými maximami presahujúcimi 40 stupňov Celzia. Avšak, golfový klub disponuje kvalitnými golfovými ihriskami a modernými zariadeniami pre hráčov, ktoré zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť. V spolupráci so špecializovanými klimatizačnými systémami sa golfové kurzy udržujú na príjemnej teplote, ktorá umožňuje hráčom hrať bez obáv o nedostatok energie alebo exponovanie sa extrémnym teplotám.

Zimné mesiace, od novembra do marca, sú najlepším obdobím pre návštevu Bahrajnu a Royal Golf Clubu. Teploty sú príjemne teplé, väčšinou sa pohybujú medzi 20 a 25 stupňami Celzia. Golfoví hráči majú v tomto období príležitosť vychutnať si hru v bezvetrí a jasnom počasí. Slnečné svetlo je dostatočné, čo poskytuje optimálnu viditeľnosť pre hráčov. Navyše, podnebie v tomto období je vhodné aj pre začiatočníkov, pretože teploty nie sú príliš horúce, čo umožňuje hru na golfových ihriskách s menším únavou.

Okrem skvelého počasia poskytuje Bahrajn Royal Golf Club aj rôzne služby a zariadenia, ktoré prispievajú k skúsenosti hráčov. Golfový klub poskytuje školiace hodiny a tréningové zariadenia pre hráčov, ktorí sa chcú zdokonaliť vo svojej hre. Okrem golfového ihriska klub ponúka aj moderné wellness centrum, reštaurácie a obchody, čo umožňuje hráčom vychutnať si kompletný zážitok.

V závere, Bahrajn Royal Golf Club je ideálnym miestom pre golfové skúsenosti s vynikajúcim počasím a kvalitnými zariadeniami. Či už ste profesionálny golfový hráč alebo len začiatočník, Bahrajn Royal Golf Club vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úspešnú a príjemnú golfovú hru.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00.

Otázka: Koľko stojí denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club sa pohybuje medzi 25 a 45 BHD, v závislosti na dňoch v týždni a čase.

Otázka: Je potrebná rezervácia na hranie v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, rezervácia je povinná a je možné ju uskutočniť cez telefón alebo online cez oficiálnu stránku.

Otázka: Aké služby ponúka Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, fitnescentrum, bazén, detský klub, reštauráciu a bar.

Otázka: Je v Bahrajn Royal Golf Club povolené fajčenie na ihrisku?
Odpoveď: Nie, fajčenie na ihrisku nie je povolené.

Otázka: Môžu neregistrovaní hráči hrať v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, neregistrovaní hráči môžu hrať v Bahrajn Royal Golf Club, ale budú musieť zaplatiť denné green fee a vyplniť registračný formulár.


Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je krajina, ktorá sa pýši skvelými možnosťami pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Royal Golf Club, ktorý očarí každého milovníka golfových ihrísk a luxusu. Toto unikátne golfové ihrisko je súčasťou rezortu, ktorý sa nachádza v blízkosti Manámy - hlavného mesta Bahrajnu.

Zažite luxus a komfort na ihrisku

Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené prestížnym dizajnérom Colinom Montgomeriem, a patrí k najlepším a najpôsobivejším ihriskám na svete. S 18 jamkami, ktoré sú rozložené na ploche 7 200 yardov, toto ihrisko ponúka unikátne a nezabudnuteľné skúsenosti pre každého golfových nadšencov. Vďaka svojim náročným jamkám a malebným prostrediam, golfové ihrisko nie je len vynikajúcim miestom pre významné turnaje, ale aj pre relaxačné hranie.

Okrem samotného ihriska vám Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania v luxusnom hoteli, ktorý je súčasťou rezortu. Hotel ponúka špeciálny servis, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám každého hosťa. V hoteli takisto nájdete skvelé kaviarne a reštaurácie, ktoré vám poskytnú príjemné prostredie pre oddych a relaxáciu.

Vzhľadom na to, že Bahrajn sa nachádza na Pobreží Arabského mora, rezort ponúka aj rôzne možnosti vodných športov ako je napríklad jazda na vodných skútroch, plachtenie alebo potápanie. Pre tých, ktorí sa radi venčia po krajine, sú tu luxusné jachty, ktorými sa môžete plaviť po oblasti.

Kultúrna a historická náruč Bahrajnu

Okrem zážitkov na ihrisku čaká na návštevníkov Bahrajn ďalšie kultúrne a historické skvosty. Krajina je známa svojím jedinečným archeologickým dedičstvom s bohatou históriou zasiahnutou arabským, perzským a britským vplyvom. Pohľad na historické pamiatky a muzeá, prepracovanú architektúru a nádherné pláže sú tiež súčasťou toho, čo ponúka Bahrajn.

Na záver

Keď plánujete svoju ďalšiu dovolenku, nezabudnite zahrnúť Bahrajn Royal Golf Club na zoznam miest, ktoré musíte navštíviť. S luxusom, komfortom, pohodlným ubytovaním a niekoľko možnostami atrakcií, Bahrajn je ideálnym miestom pre milovníkov golfových ihrísk a tých, ktorí sa chcú zrelaxovať a odpočívať v nádhernom prostredí. Do Bahrajnu sa vyraziť rozhodne oplatí!


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky