Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte krajinu s dokonalým kombináciou krásnej prírody a kvalitného golfu, potom by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Táto karibská krajina má mnoho golfových ihrísk, ale Playa Grande Golf Course, ktorý sa nachádza v oblasti Rio San Juan, je bezpochyby jedným z najkrajších.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý v roku 1995 svetoznámym architektom golfových ihrísk Robertom Trentom Jonesom Sr. Jeho dizajn bol položený na súvislom pozemku s krásnym výhľadom na Atlantický oceán a množstvom prírodných jazier.

Je to nádherné 18-jamkové ihrisko, ktorého prvý príchod je priamo na pláži súkromnej rezortovej obce Playa Grande. Golfisti z celého sveta sa sem chodia hrať kvôli nádherným výhľadom a krásnym riasam, ktoré obklopujú ihrisko.

Každá jamka v Playa Grande je výnimočná, s nádhernými prírodou a dokonalými výhľadmi. Najviac obdivovanou jamkou na ihrisku je jednoznačne druhá, ktorá ponúka neuveriteľný výhľad na Atlantik a miestnych rybárov v ich tradičných loďkach.

Hráči golfu okrem toho majú prístup k špeciálnemu tréningovému ihrisku, kde je prístrešok pre posedenie a kde si môžu zlepšiť svoju techniku úderov. Playa Grande Golf Course ponúka navyše aj súkromné hodiny pre začiatočníkov, aby si mohli vychutnať krásu ihriska a zápasiať s jeho rôznymi výzvami.

Maximálnu spokojnosť a relaxáciu po hre si môžu golfoví nadšenci vychutnať v súkromnom klubovom dome s terasou s nádherným výhľadom na Atlantik, alebo priamo na pláži Playa Grande, ktorá je jednou z najkrajších pláží na svete.

Playa Grande Golf Course je niečo, čo by si mal každý golfový nadšenec vyskúšať. Zápasovať so svojimi priateľmi medzi havajskými palmami, s plážou na pozadí a s ozvenou vody Atlantického oceánu v pozadí, je nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú si zopakujete znova a znova.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v obci Río San Juan na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako sa dostanem do Playa Grande Golf Course?
Najlepší spôsob ako sa dostať do Playa Grande Golf Course je cez letisko v Punta Cana alebo v Puerto Plata. Následne môžete cestovať autom alebo vyhľadať prepravu cez hotel.

3. Sú povolené rezervácie na hru v Playa Grande Golf Course?
Áno, je možné si rezervovať čas na hru v Playa Grande Golf Course. Odporúča sa vopred rezervovať, pretože miesto je veľmi obľúbené a časy na hru sú obmedzené.

4. Aké sú cenníky hry v Playa Grande Golf Course?
Ceny hry v Playa Grande Golf Course sa líšia v závislosti od ročného obdobia a dňa v týždni. Odporúča sa kontaktovať golf rezort priamo alebo navštíviť ich webové stránky pre aktuálne ceny.

5. Aké vybavenie je k dispozícii vo vybavení Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course ponúka plnú výbavu ako golfový bufet, klubovňu, prenájom golfových vozíkov a predaj golfových príslušenstva.

6. Je Playa Grande Golf Course otvorený verejnosti?
Áno, Playa Grande Golf Course je otvorený verejnosti. Hráči všetkých úrovní sú vítaní.

7. Aké sú zvláštne pravidlá alebo požiadavky na hru v Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course vyžaduje, aby hráči mali platnú golfovú licenciu a obliekali sa v príslušnom golfovom oblečení. Hráči sú tiež povinní dodržiavať správanie a etiketu na kurze.

8. Je v Playa Grande Golf Course možné si prenajať golfové palice?
Áno, v Playa Grande Golf Course je možné si prenajať golfové palice. Môžete si vybrať z rôzneho sortimentu golfových palíc, vrátane kociek, železov a drvíc.

9. Ako dlho zvyčajne trvá hru v Playa Grande Golf Course?
Dĺžka hry v Playa Grande Golf Course sa líši, ale zvyčajne trvá približne 4 až 4,5 hodiny.

10. Aké sú možnosti stravovania v Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course ponúka reštaurácie a bufety, kde môžete získať občerstvenie alebo obed počas hry. Tiež sú k dispozícii osviežujúce nápoje.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Ak hľadáte skutočný ráj na Zemi, potom by ste nemali prehliadnuť Playa Grande Golf Course. Tento nádherný rezort sa nachádza priamo na pláži v oblasti Playa Grande, ponúkajúc nežný piesok, modré vody a nekonečný výhľad na karibské more.

Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golf rezortov v Dominikánskej republike. Najviac pôsobivým prvkom tohto rezortu je samotná ihrisko, ktoré bolo navrhnuté a postavené renomovaným dizajnérom golfových ihrísk Robertom Trentom Jonesom. Tento majster vytvoril parádne 18-jamkové ihrisko, ktoré vás zaujme svojou krásou a náročnosťou. Je to perfektné miesto pre golfových nadšencov, ktorí sa chcú zahrať na jednom z najlepších ihrísk na svete.

Hrajte golf medzi palmami, podél pláže a obdivujte ich exotickú faunu a flóru, ktorá je charakteristická pre Dominikánsku republiku. Playa Grande Golf Course je známe svojimi náročnými jamkami, stratégickými vodnými prekážkami a krásne udržiavanými greenmi. Bez ohľadu na vašu úroveň skúsenosti v golfe, budete mať príležitosť zažiť nádherné herné zážitky a zároveň si vychutnať nádherné prostredie, v ktorom sa ihrisko nachádza.

Okrem golfových zážitkov môžete v rezorte Playa Grande Golf Course nájsť aj luxusné ubytovacie možnosti. Od elegantných apartmánov až po luxusné vily sú vám k dispozícii rôzne možnosti, ktoré spĺňajú všetky vaše požiadavky na pohodlné ubytovanie. Rezort tiež ponúka širokú škálu ďalších služieb a vybavenie, vrátane 5-hviezdičkových reštaurácií, špičkovej wellness zóny a neustáleho 24-hodinového servisu.

Zostávajúc v Playa Grande Golf Course, budete mať prístup aj k mnohým ďalším aktivitám a atrakciám, ktoré Dominikánska republika ponúka. Môžete si zaplávať vo vyhriatej vode karibského mora, navštíviť blízke prírodné rezervácie, ako napríklad Národný park Los Haitises, alebo sa vydať na dobrodružné jazdy na koni do okolitých horských oblastí.

Ako mnohí návštevníci hovoria, Playa Grande Golf Course je skutočným rajom pre milovníkov golfu. Tento rezort ponúka nielen fantastické ihrisko a luxusné ubytovanie, ale aj nezabudnuteľné zážitky z krásnej prírody Dominikánskej republiky. Preto, ak planujete svoju ďalšiu golfovú dovolenku alebo jednoducho hľadáte miesto, kde si oddýchnuť a vychutnať si luxus a krásu Karibiku, neváhajte a vychutnajte si nezabudnuteľné zážitky v rezorte Playa Grande Golf Course.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami a slnečnými dnami, ktoré sa sústredia hlavne v oblasti Karibiku. Medzi najobľúbenejšie miesta pre návštevníkov patrí plážové letovisko Playa Grande, ktoré ponúka krásne výhľady na Atlantický oceán a zároveň má na dosah ruky jeden z najlepších golfových ihrísk v krajine - Playa Grande Golf Course.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú počasie na Playa Grande Golf Course, je tropické podnebie Dominikánskej republiky. Celoročne tu teploty dosahujú okolo 30 °C, pričom vysoká vlhkosť môže dostať teplotu až na 40 °C. V lete sa tu často vyskytujú búrky a hurikány, ktoré môžu ovplyvniť hracie podmienky na ihrisku.

Aj napriek horúcim letným mesiacom je však Playa Grande Golf Course otvorené pre návštevníkov po celý rok. V období jari a jesene môžete očakávať menej dažďov, čo umožňuje hráčom hrať výborne podmienky načierno.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý svetovo uznávaným architektom Robertom Trentom Jonesom, ktorý vytvoril unikátnu kombináciu náročných horských jamiek a relatívne plochých jamiek pozdĺž oceánskeho pobrežia. Na ihrisku nájdete množstvo palmových stromov, zálivy a úseky oceánu, ktoré spolu vytvárajú krásne scenérie. Celková plocha ihriska má 330 akrov, čo znamená, že máte dosť miesta na to, aby ste si užili relaxáciu a golf v tichom a príjemnom prostredí.

Golfoví hráči na Playa Grande Golf Course môžu očakávať výborné služby, vrátane kvalitného vybavenia, najnovších golfových vozidiel a širokého výberu stravovania v klubovne pred alebo po hre.

Celkovo možno povedať, že počasie na Playa Grande Golf Course, ako aj jeho samotné ihrisko, sú dokonalým miestom pre spoločné golfové dobrodružstvá s priateľmi, rodinou alebo sami so sebou. Slnecno, krasny výhľad a príjemne prostredie robia z tejto oblasti karibikského raja pre milovníkov golfu jedno z najlepších miest, ktoré určite stoja za návštevu!


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte dokonalú kombináciu luxusu, krásnych pláží a špičkového golfového zážitku, Dominikánska republika a Playa Grande Golf Course by mali byť vašou prvou voľbou. Tento nádherný ostrovný štát v Karibiku je známy svojimi pohľadnými plážami, azúrovými vodami a dobrým počasím počas celého roka. A Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golfových ihrísk v regióne.

Nachádza sa na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti mesta Río San Juan. Golfisti majú tu privilegovanú možnosť hrať na ihrisku navrhnutom svetoznámym dizajnérom Robertom Trentom Jonesom. Toto okázalé ihrisko zahŕňa 18 jamiek, pozdĺž krásneho pobrežia Karibskej oblasti. Jeho náročný a scenický layout vytvára zážitok, ktorý je hodný najnáročnejších golfových hráčov.

Playa Grande Golf Course je známy svojou unikátnou krajinou, ktorá zahŕňa vysoké útesy, skalné formácie a bujnú tropickú vegetáciu. Hráči sú vítaní vyzvať svoje zručnosti na rôznych úrovniach obtiažnosti, pričom majú možnosť obdivovať úchvatné scenérie, ktoré sa otvárajú pred nimi. Keďže sa nachádza na pobreží, golfisti si môžu vychutnať nádherný pohľad na Karibské more a jeho tyrkysovú farbu.

Okrem toho, že je Playa Grande Golf Course jedným z najkrajších golfových ihrísk, má tiež vynikajúce zázemie a služby. Klub má moderne vybavený tréningový areál, ktorý golfistom poskytuje možnosť zdokonaliť svoje zručnosti a techniky. Profesionálny personál je pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek hľadaním a potešením, ktoré by ste mohli potrebovať.

Ak si predsa len vyberiete Dominikánsku republiku a Playa Grande Golf Course, môžete si byť istí, že sa vám ponúkne jedinečný zážitok. Tu budete môcť objaviť krásy Karibiku, zahrať si na jednom z najlepších golfových ihrísk a oddýchnuť si na krásnych plážach. Pred tým, ako sa vyberiete na cestu, nesmiete zabudnúť rezervovať si letenky a ubytovanie, aby ste mohli čo najskôr začať objavovať tento rajský kúsok zeme.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky