Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Egypt Giftun Islands

Najčastejšie otázky a odpovede Egypt Giftun Islands


1) Aké aktivity môžem robiť na ostrovoch Giftun?
- Na ostrovoch Giftun sa dá užívať slnenia na pláži, šnorchlovať, potápať sa, pozerať koraly a ryby.

2) Ako sa dostanem na ostrovy Giftun?
- Na ostrovy Giftun sa dá dostanúť rybárskou loďou, katamaránom alebo lodou s dnom z priesvitného skla z mesta Hurghada.

3) Koľko stojí výlet na ostrov Giftun?
- Cena výletu na ostrovy Giftun sa pohybuje okolo 40-50 USD a môže sa líšiť v závislosti od cestovnej kancelárie a aktuálnych ponúk.

4) Je na ostrovoch Giftun možné stráviť noc?
- Nie, na ostrovoch Giftun nie je možné stráviť noc, sú určené iba pre denné výlety.

5) Je potrebné si priniesť vlastné vybavenie na pláži?
- Nie, na plážiach ostrovov Giftun sa zvyčajne nachádza vybavenie pre návštevníkov, ako sú slnečníky a lehátka. Niektoré cestovné kancelárie už zahrnujú vstup a vybavenie v cene výletu.

6) Aké sú pravidlá a zákazy na ostrovoch Giftun?
- Na ostrovoch Giftun platia obmedzenia týkajúce sa zachovania korálov a rýb. Okrem toho je zakázané kúpať sa bez plaviek, fajčiť a znesväcovať miesto. Treba rešpektovať miestne zvyky a pravidlá.


Ubytovanie Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands je tropický raj v Egypte, kde sa môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a užiť si krásne pláže, jasne modrú vodu a nádherné podmorské scenérie. Ak hľadáte ubytovanie na tomto mieste, máte na výber niekoľko možností.

Prvou možnosťou je ubytovanie v hoteloch v oblasti Hurghady. V týchto hoteloch nájdete luxusné izby a apartmány s výhľadom na more a pohodlné vybavenie. Mnohé hotely majú aj vlastné pláže a bazény, kde sa môžete osviežiť a relaxovať.

Druhá možnosť je ubytovanie v kempingoch. To je pre tých, ktorí hľadajú niečo cenovo dostupnejšie a nevadí im trochu dobrodružstvo. Mnohé kempingy sa nachádzajú priamo na pláži a ponúkajú jednoduché ubytovanie vo veľkých stanoch alebo chatkách.

Tretia možnosť sú plachetnice. Ak hľadáte niečo úplne iné, môžete si prenajať plachetnicu a stráviť niekoľko dní na mori. Plachetnice sa prenajímajú s posádkou a ponúkajú komfortné ubytovanie na palube.

Ak hľadáte ubytovanie na Egypt Giftun Islands, je dôležité zvážiť vaše potreby a preference. Bez ohľadu na tom, akú možnosť si vyberiete, určite si užijete krásne pláže, jedinečné podmorské scenérie a nezabudnuteľné zážitky z cestovania do Egypta.


Letenka Egypt Giftun Islands


Egyptské ostrovy Giftun jsou pravděpodobně jednou z nejkrásnějších destinací pro potápěčské nadšence a milovníky korálových útesů. Nacházejí se v Rudém moři a nabízejí nádherně modré vody, úchvatné podmořské scenérie a fascinující život pod hladinou.

Letenka na Egyptské ostrovy Giftun je zaručeným zážitkem pro každého, kdo touží objevovat bohatství podmořského světa. Tento ráj pro potápěče nabízí čisté průzračné vody, které umožňují ideální viditelnost, a to až do 30 metrů. Kromě toho se zde nacházejí jedny z nejkrásnějších korálových útesů na světě, které lákají mnoho druhů ryb a dalších vodních tvorů.

Podmořský život v okolí ostrovů Giftun je pestrý a rozmanitý. Můžete spatřit pestrobarevné rybky, jako jsou pestré ryby okounovité, chirurgové nebo papouščí ryby. Pokud máte štěstí, uvidíte i větší dravce, jako jsou rejnoci, žraloci nebo velryby. Oblast je také bohatá na různé druhy korálů, medúz, chobotnice a kraby.

Potápění je v této oblasti velmi populární, a tak zde najdete mnoho potápěčských center a škol. Pro ty, kteří si přejí vyzkoušet potápění poprvé, jsou k dispozici instruktoři, kteří vám pomohou získat potřebnou certifikaci. Pokud jste již zapáleným potápěčem, můžete se připojit k různým potápěčským výpravám, které vás zavedou k nejzajímavějším místům v této oblasti.

Kromě potápění si můžete užít i jiné vodní aktivity, jako jsou plavby na lodi nebo šnorchlování. Během šnorchlování můžete pozorovat podmořský život přímo z hladiny vody, což je skvělá aktivita pro ty, kteří si nepřejí potápět se příliš hluboko.

Pokud preferujete odpočinek na pláži, pak Egyptské ostrovy Giftun nabízejí krásné bílé písečné pláže, které jsou ideální pro opalování a relaxaci. Můžete si pronajmout lehátka a slunečníky a nechat se hřát paprsky slunce.

Pokud plánujete návštěvu Egypta, nezapomeňte zařadit ostrovy Giftun na svůj seznam. Tato unikátní destinace nabízí nádhernou přírodu a podmořský svět, který vás okouzlí. Před odletem si zajistěte letenku na ostrovy Giftun a připravte se na nezapomenutelný zážitek.


Dovolenka Egypt Giftun Islands


Egypt je známy predovšetkým svojou bohatou históriou a kultúrou, ale ponúka aj úchvatné prírodné scenérie a krásne pláže. Jedným z najpopulárnejších a najkrajších miest na dovolenku v Egypte sú Giftun Islands.

Giftun Islands sú súostrovím ostrovov ležiacich v Rudom mori, neďaleko letoviska Hurghada. Toto malebné miesto je odľahlým a divokým kútom Egypta, kde sa môžete úplne oddýchnuť a užívať si krásy prírody.

Jednou z najveľkých atrakcií Giftun Islands je ich okolitý podmorský svet. Toto miesto je obľúbené medzi šnorchlujúcimi a potápačmi, pretože ponúka nádherný pohľad na farebné koraly a rôznorodé morské živočíchy. Pri šnorchlovaní alebo potápaní sa môžete kochať jasnou vodou a obdivovať rozmanitosť farebných rýb a iných morských bytostí. Tí, ktorí nechcú šnorchlovať alebo potápať sa, majú tiež možnosť obdivovať podmorský svet priamo zo sklolodičiek. Táto skúsenosť je jedinečná a poskytuje skutočne fascinujúci pohľad na život pod hladinou.

Okrem podmorského sveta môžete na Giftun Islands zažiť aj pokoj a oddych na niektorom z nádherných piesočnatých pláží. Prírodná krása ostrovov je pôsobivá a ponúka takmer nedotknuté pláže s jemným bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou. Je to ideálne miesto na opaľovanie, relaxáciu a prechádzky po pláži. Ostrovy ponúkajú aj veľa možností na šnorchlovanie pri pobreží, takže si môžete užívať koraly a ryby aj bez výletu do hlbšej vody.

Ďalšou zaujímavosťou na Giftun Islands je prírodný rezervát, ktorý sa nachádza na jednom z ostrovov. Rezervát je domovom mnohým vzácnym druhom rastlín a zvierat, vrátane morských korytnačiek a vtákov. Milovníci prírody by si určite nemali nechať ujsť túto príležitosť preskúmať rezervát a objaviť jeho jedinečnú biodiverzitu.

Ak plánujete navštíviť Giftun Islands, je najlepšie navštíviť ich v lete, keď je počasie teplé a slnečné. Existuje mnoho organizovaných výletov do tohto rajského miesta, ktoré sa zvyčajne zahŕňajú prepravou loďou alebo katamaránom z letoviska Hurghada. Môžete si tiež prenajať súkromný čln, aby ste si vychutnali vlastné dobrodružstvo a mohli si užívať čas strávený na ostrovoch podľa vlastnej chuti.

Giftun Islands sú skutočným darom Egyptu pre návštevníkov, ktorí chcú zažiť odľahlú prírodu, spektakulárne pláže a fascinujúci podmorský svet. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete relaxovať na pláži, šnorchlovať alebo objavovať prírodnú krásu rezervátu, Giftun Islands vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok z vašej dovolenky v Egypte.


Počasie Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands sú veľmi obľúbeným turistickým cieľom v Egypte. Tieto ostrovy, ktoré sa nachádzajú v Rudom mori, sú známe svojou úchvatnou krásou a nádherným počasím.

Počasie na Egypt Giftun Islands je celého roka veľmi teplé a slnečné. V lete sa teploty pohybujú okolo 35 až 40 stupňov Celzia a niekedy môžu dokonca dosiahnuť ešte vyššie teploty. Slnečné svetlo je v tomto období veľmi intenzívne, takže je potrebné si zobrať opaľovací krém a chrániť sa pred spálením slnkom.

V zime je počasie stále teplé, ale mierne chladnejšie. Teploty sa pohybujú okolo 20 až 25 stupňov Celzia, čo je stále dosť príjemné na pohyb po ostrovoch. V zimných mesiacoch sa v Egypte Giftun Islands môžu vyskytnúť aj niektoré dažde, ale zväčša sú krátkodobé a neuholia vážnym prekážkam.

Rovnako je dôležité si uvedomiť, že Egypt Giftun Islands sú veľmi slnečné miesto. Preto je potrebné mať so sebou slnečné okuliare, klobúk a iné prostriedky na ochranu pred slnkom. Slnečné žiarenie je veľmi silné, takže je potrebné dbať na zdravie a chrániť si pokožku.

Väčšina turistov sa na Egypt Giftun Islands vyberá kvôli ich úžasnému podmorskému svetu. Okrem nádherných pláží s jemným bielym pieskom a krištáľovo čistého mora, ostrovy tešia aj zo skvostného života pod vodou. Podmorské koraly, farebné ryby a iné morské tvory tvoria úchvatný scenérie pod hladinou mora. Preto je potrebné mať so sebou vybavenie na potápanie alebo šnorchlovanie, aby ste mohli plnohodnotne vychutnať krásu podmorskej fauny a flóry na Giftun Islands.

Celkovo je počasie na Egypt Giftun Islands veľmi priaznivé pre turistov, ktorí sa sem vyberajú za odpočinkom a oddychom. Nezáleží na tom, či prídete v lete alebo v zime, budete mať príležitosť zažiť teplé a slnečné dni, ktoré vám umožnia výborne si oddýchnuť a relaxovať na pláži alebo objavovať fascinujúci podmorský svet.

Ak teda hľadáte miesto s nádherným počasím a úchvatnou prírodou na svoju dovolenku, Egypt Giftun Islands sú správnou voľbou. Teplé teploty a slnečné dni vám doprajú príjemné chvíle a nezabudnuteľné zážitky s podmořskými tvormi.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky