Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Gabon N'Gomo Safari Park

Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon, bohatá africká krajina, je známa svojou nádhernou prírodnou scenériou a jedinečnou divokou zverou. Pre cestovateľov túžiacich zažiť autentickú africkú safari je tu ideálna destinácia - N'Gomo Safari Park.

N'Gomo Safari Park sa nachádza v malebnom prostredí južného Gabonu, obklopený nádhernou pralesnou krajinou a rozmanitou divokou zverou. Tento safari park je ukrytý v samom srdci prírody a je obklopený hlbokými riekami, strmými horskými masívami a tropickými dažďovými lesmi.

Ubytovanie v N'Gomo Safari Park je prepracované do najmenších detailov a ponúka cestovateľom jedinečnú príležitosť stráviť niekoľko dní v samom srdci divočiny. Park má niekoľko typov ubytovania, ktoré zahŕňajú luxusné chaty, stanové kempy a rodinné chatky, aby vyhoveli rôznym preferenciám a rozpočtom.

Luxusné chaty sú vybavené modernými zariadeniami a ponúkajú komfort a pohodlie uprostred divokých tropických lesov. Každá chata má vlastnú kúpeľňu, pohodlné postele, terasu s výhľadom na prírodu a súkromný bazén. Tieto chaty sú ideálne pre páry alebo skupiny, ktoré si cenia súkromie a luxus.

Stanové kempy sú pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve a autentickej africkej skúsenosti. Tieto kempy ponúkajú jednoduché a pohodlné ubytovanie, kde sa môžete pripraviť o svoje zážitky a požičať si výbavu na cestovanie. Stanové kempy majú i zdieľané sociálne zariadenia, kde sa môžete osprchovať a odpočinúť si po dlhom dni.

Rodinné chatky sú ideálne pre veľké skupiny a rodiny s deťmi. Tieto chatky sú vybavené oddelenými spálňami, kuchyňou, obývacou izbou a súkromnou terasou. Ubytovanie je veľkorysé a pohodlné, takže všetci členovia vašej skupiny si tu môžu vychutnať africkú dovolenku.

Okrem ubytovania N'Gomo Safari Park ponúka aj širokú škálu aktivít a zážitkov pre svojich hostí. Môžete sa vybrať na fascinujúce safari, kde budete mať možnosť vidieť vzácne druhy zvierat, ako sú gorily, levharti, slony a antilopy. Skúsenými sprievodcami vás budú viesť cez hustý prales a ukážu vám najviac obdivované prírodné pamiatky Gabonu.

Okrem safari môžete tiež vyskúšať rybolov na miestnych riekach a jazerách, sledovať vtáčie pozorovanie, navštíviť tradičné dediny a stretnúť sa s miestnymi obyvateľmi, alebo sa vydať na trekking do pohorieov a vychutnať si úžasné výhľady na krajinu.

N'Gomo Safari Park je miestom, kde si môžete skutočne vychutnať autentický africký zážitok. Ubytovanie je luxusné a pohodlné, prostredie je nádherné a skúsenosti sú nezabudnuteľné. Ak snívate o tom, že zažijete pravú divočinu až po jej oči, potom je N'Gomo Safari Park tou správnou voľbou.


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je africká krajina známa svojou bohatou prírodnou krásou a rozmanitým životným prostredím. Nachádza sa v západnej časti kontinentu, priamo na rovníku. Krajina sa vyznačuje hustými lesmi, bujnou vegetáciou, riekami a národnými parkami, ktoré sú domovom mnohých ohrozených druhov zvierat.

V Gabone sa nachádza N'Gomo Safari Park, jedno z najznámejších safari parkov v krajine. Tento park sa rozkladá na rozlohe približne 3000 hektárov a ponúka návštevníkom neobyčajné zážitky a možnosť objavovať divokú zver v ich prirodzenom prostredí.

Keďže Gabon leží na rovníku, počasie tu je celoročne teplé a vlhké. Denné teploty sa pohybujú medzi 25 °C až 35 °C s minimálnymi rozdielmi počas jednotlivých ročných období. Väčšiu časť roka je v Gabone zaznamenaná vysoká vlhkosť, ktorá dosahuje okolo 80 - 90 percent. To vedie k tvorbe tropických dažďových pralesov a vysokej rozmanitosti rastlín a živočíchov.

N'Gomo Safari Park je v prevádzke počas celejho roka, no najlepšie obdobie na návštevu je v sušších mesiacoch, od júla do septembra. V tomto období býva menej dažďov, čo uľahčuje prístup k parku a pozorovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí. No aj napriek tomu, že je park otvorený aj v mokršom období, navštíviť ho môže byť náročnejšie pre návštevníkov, keďže miestami býva blato a ťažšie sa ovláda vozidlo.

Počas návštevy N'Gomo Safari Parku si môžete vychutnať spektakulárne výhľady na rozmanité druhy zvierat, ako sú slony, gorily, šimpanzi, lejoni, gepardi, antilopy a množstvo vzácnych vtákov. Môžete sa zúčastniť safari jazdy, prechádzok po parku s vodičmi a skúsenými sprievodcami, či stráviť noc v luxusnej chate s výhľadom priamo na park.

N'Gomo Safari Park je stretom prírody, adrenalínu a dobrodružstva. Otvára dvere do úchvatnej divočiny Gabonu, kde môžete nechať svoje mysle unášať sa atmosférou afrického safari. Nech už sa rozhodnete navštíviť park v suššej alebo mokrejšej časti roka, budete mať príležitosť vidieť nezabudnuteľné scenérie a stretnúť sa s ohromujúcim životom divokých zvierat.

Takže, ak sa chystáte na dovolenku, kde si chcete užiť prírodnú krásu a objaviť divoké zvieratá, N'Gomo Safari Park v Gabone je pre vás tou správnou voľbou. Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo v jednom z najúžasnejších safari parkov na africkom kontinente.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Najčastejšie otázky a odpovede o Gabon N'Gomo Safari Park:

1. Aká je adresa a umiestnenie parku?

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v Gabone, v oblasti N'Gomo. Adresa parku je: N'Gomo Safari Park, Gabon.

2. Koľko stojí vstup do parku?

Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od veku a typu návštevníka. Vstupné pre dospelých zvyčajne stojí XY eur, deti majú zľavnené vstupné XY eur.

3. Aké druhy zvierat môžem v parku vidieť?

Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat vrátane lesových slonov, goril, leopardov, opíc a rôznych druhov vtákov a plazov.

4. Môžem sa voziť po parku?

Áno, v parku je možné sa prepravovať po vyhradených cestách na safari vozidlách s odborným sprievodcom.

5. Môžem si doniesť jedlo a nápoje do parku?

Áno, návštevníci majú možnosť priniesť si vlastné jedlo a nápoje do parku. Okrem toho sú v parku k dispozícii aj reštaurácie a bufety, kde je možné si kúpiť jedlo a pitie.

6. Je možné zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku?

Z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku. S cieľom ochrániť návštevníkov a zvieratá je dôležité dodržiavať pokyny sprievodcov a zotrvávať vo vozidle počas celej návštevy parku.

7. Môžem si zarezervovať vopred lístky na safari?

Áno, je možné si zarezervovať lístky na safari vopred. To je odporúčané, pretože park môže byť veľmi frekventovaný. Môžete si rezervovať lístky prostredníctvom oficiálnej webovej stránky parku alebo prostredníctvom kontaktnej telefónnej linky.

8. Môžem v parku fotografovať?

Áno, návštevníci majú povolené fotografovať a natáčať vo vnútri parku. Je však dôležité rešpektovať pokyny sprievodcov a zabezpečiť, aby fotografovanie neohrozilo zvieratá ani ostatných návštevníkov.

Poznámka: Tieto otázky a odpovede nemusia byť aktuálne a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétneho času a situácie v Gabon N'Gomo Safari Park. Odporúča sa skontrolovať najnovšie informácie priamo na webovej stránke parku alebo kontaktovať park priamo.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Objavte v divočine džungle

Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších afrických rajov, navštívte Gabon N'Gomo Safari Park. Tento nádherný park sa nachádza v stredných častiach Gabonu a je domovom bohatej a rozmanitej divočiny.

Park je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov divokej prírody, ktorí túžia po dobrodružstve a sú ochotní sa pustiť na objavovanie panenskej džungle. Je známy pre svoju ohromujúcu flóru a faunu, ako aj pre svoje vzácne druhy zvierat.

Jedným z najväčších zážitkov v parku je pozorovať vzácne gorily v ich prirodzenom prostredí. Gorily sú ohrozeným druhom a ich početnost v divočine neustále klesá. V Gabon N'Gomo Safari Park budete mať jedinečnú možnosť vidieť tieto magnifikátne tvory zblízka a sledovať ich prirodzené správanie. Pravdepodobne sa budete cítiť posvätení, keď sa ocitnete tvárou v tvár s týmito úžasnými a majestátnymi stvoreniami.

Okrem gorílskeho pozorovania môžete tiež stretnúť ďalšiu divokú zver, ako sú slony, levhartovia, žirafy, antilopy a krokodíly. Park je domovom takmer 200 druhov vtákov, vrátane vzácnych a ohrozených druhov. Pre milovníkov ornitológie je to raj na Zemi.

Tu v parku si tiež môžete vychutnať rôzne aktivity a dobrodružstvá. Chodiť až na vrchol hory v rámci viacdňovej túry, skúsiť riečne safari alebo sa vydať na prechádzku džungľou s miestnym sprievodcom, ktorý vám ukáže tajomstvá divočiny. Počas týchto aktivít budete mať možnosť vidieť niektoré zo živočíchov a rastlín, ktoré inde len zriedka nájdete.

Či už ste dobrodružný typ alebo si jednoducho chcete oddýchnuť a obdivovať prírodu, Gabon N'Gomo Safari Park je tou správnou voľbou. Tento nádherný park je plný príležitostí na objavovanie a objavenie zázračnej krásy afrického kontinentu.

Pre cestu do Gabonu môžete zvoliť leteckú dopravu. Existuje niekoľko medzinárodných letísk, ktoré majú spojenie s hlavnými mestami Afriky a Európy. Potom budete musieť použiť miestnu dopravu, aby ste sa dostali do N'Gomo Safari Park. Nebojte sa, pretože táto dobrodružná cesta bude stáť za to.

Ak túžite po dovolenke plnej prírodného krásy, fascinujúcich zvierat a neopakovateľných zážitkov, vyberte sa do Gabon N'Gomo Safari Park. Tento park vás určite dostane svojou exotickou atmosférou a nespočetnými prírodnými zázrakmi. Bez ohľadu na to, či ste dobrodruh alebo nie, budete mať príležitosť zažiť dobrodružstvo svojho života.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Dovolenka v N'Gomo Safari Parku v Gabone je jedinečný zážitok pre milovníkov zvierat a dobrodruhov. Tento národný park, ktorý sa rozprestiera na viac ako 110 000 hektároch, ponúka fascinujúce zážitky v krásnom prírodnom prostredí.

V N'Gomo Safari Parku sa nachádza bohaté spektrum afrických zvierat, ako sú levice, slony, žirafy, nosorožce, antilopy, hyeny, krokodíly a mnoho ďalších druhov. Dovolenka v tomto parku ponúka skvelé možnosti na pozorovanie a fotografovanie týchto zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Pre tých, ktorí hľadajú skúsenosti nielen z pozorovania zvierat, N'Gomo Safari Park ponúka aj rôzne dobrodružné aktivity. Turisti si môžu vyskúšať jazdu na slonovi, prechádzky v prírode, alebo dokonca aj rybárčenie na rieke.

Okrem toho, turisti majú tiež možnosť navštíviť miestne kmeňy, ktoré žijú v oblasti Galláce, ktorú park obklopuje. Návštevníci sa môžu podeliť o kultúrne skúsenosti a učiť sa o miestnej historiese obývateľov Gabonu.

Jedným z vrcholov dovolenky v N'Gomo Safari Park je skrytá útulná bungalovová osada v strede parku, v ktorej sa ubytujete. Tieto bungalovy sú obklopené prírodou, v ktorých sa človek cíti skutočne súčasťou krajiny.

Ak sa chystáte na dovolenku do Gabonu, N'Gomo Safari Park by mal byť na vašom zozname must-visit miest. Návštevníci si môžu užiť krásu africkej fauny a fyty v prostredí, ktoré poskytuje neuveriteľný zážitok z dobrodružstva a relaxácie.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky