Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Ghana Aburi Botanical Gardens

Ubytovanie Ghana Aburi Botanical Gardens


Ak cestujete do Ghany a hľadáte miesto na ubytovanie, Aburi Botanical Gardens sú ideálnym miestom pre vás. Tento záhradný raj leží asi 30 km od akéhokoľvek hluku a rušenia v Accre a ponúka pokoje pre hostí.

Ubytovanie v Aburi Botanical Gardens je unikátne, pretože vám umožňuje zažiť krásu a pokoj týchto záhrad. Tieto záhrady sa stali známymi na celom svete kvôli svojej bohatej diverzite rastlín a zvierat. K dispozícii sú rôzne druhy paliem, stromov a kvetov, ktoré sú domovom pre mnoho druhov vtákov a motýľov. Takže ak sa chcete cítiť súčasťou prírody a chcete si užiť krásy flóry a fauny, ubytovanie v Aburi Botanical Gardens vám ponúkne to.

Miesta na ubytovanie sú čisté a pohodlné a vybavené klimatizáciou a súčasne zachovávajú svoj prírodný pôvab. Vzhľadom na to, že záhrady sú umiestnené na pahorkoch, poskytujú vám skvelý výhľad na okolitú krajinu z vášho okna.

Okrem krásy záhrad má Aburi Botanical Gardens aj rôzne turistické aktivity pre hostí. Môžete si pozrieť rôzne druhy rastlín a zvierat, ktoré sa nachádzajú v záhradách. Ďalšie aktivity zahŕňajú prechádzky po pešej trase, kde môžete počuť spev vtákov a prvotriedny golfový areál. V hoteli sa nachádza aj bazén, kde sa môžete potopiť a chladnúť v horúcich letných dňoch.

Aburi Botanical Gardens je tiež skvelým miestom pre romantickú dovolenku. Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť kľud a pokoj s vašou druhou polovičkou, tento záhradný raj vám ponúka ideálne miesto pre to.

Celkovo povedané, Aburi Botanical Gardens sú ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú miesto na ubytovanie v Ghane. Je to miesto plné prírodného kľudu a pokojného prostredia so skvelými možnosťami turistických aktivít. Takže ak hľadáte miesto na relax a oddych, Aburi Botanical Gardens sú pre vás tou správnou voľbou.


Dovolenka Ghana Aburi Botanical Gardens


Ghana je známa svojou bohatou kultúrou, farbenými trhmi a krásnymi prírodnými lokalitami. Jednou z najlepších destinácií pre tých, ktorí hľadajú spojenie s prírodou, je Aburi Botanical Gardens v Aburi.

Aburi Botanical Gardens je obľúbenou turistickou atrakciou, ktorá sa nachádza v pomerne chladnom klimatickom prostredí, ktoré je ideálne pre pestovanie rôznych druhov rastlín. Záhrady boli založené v roku 1890 a rozprestierajú sa na viac ako 160 hektároch.

Ak sa chystáte navštíviť Aburi Botanical Gardens, môžete sa tešiť na nezabudnuteľný zážitok. Záhrady sú rozdelené do niekoľkých častí, z ktorých každá ponúka niečo jedinečné.

Jednou z najkrajších častí záhrad je tzv. "Palm Avenue". Je to dlhá cesta, ktorá vedie medzi palmami. Je to veľmi akčné miesto, kde návštevníci môžu vidieť rôzne druhy rastlín, okrasných stromov a kvetov. Okrem toho tu môžete vidieť aj jedny z najväčších rododendrónov na svete.

Ďalšie zaujímavé záhradnické atrakcie, ktoré Aburi Botanical Gardens ponúka, sú botanické výstavy, záhradnícke školy a semináre na témy ako ochrana prírody a ekologické pestovanie rastlín.

Aburi Botanical Gardens sa tiež nachádza v blízkosti mesta Aburi, kde nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a hotelov. Dievčatá sa môžu veľmi tešiť na nakupovanie tradičných ghanských predmetov, ako sú ukradené koše, šaty a šperky.

Celkovo sa jedná o nádherné miesto, ktoré môžete navštíviť ak hľadáte spojenie s prírodou a absolútny oddych. Aburi Botanical Gardens v Gane je perfektná dovolenková destinácia, ktorá si zaslúži usilovné hľadanie a usporiadanie!


Letenka Ghana Aburi Botanical Gardens


Ghana je fascinujúcou krajinou na západnom pobreží Afriky, ktorá ponúka nespočetné množstvo prírodných krás a kultúrnych pokladov. Medzi nimi sa nachádza jedno z najúžasnejších miest, ktoré by ste nemali vynechať pri svojej návšteve Ghana - Botanická záhrada Aburi.

Ak plánujete navštíviť túto úžasnú botanickú záhradu, ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať, je cez letenku do Ghany. Ghana je dobre spojená s mnohými medzinárodnými letiskami, čo znamená, že nájsť vhodný let nie je problém.

Botanická záhrada Aburi leží len niekoľko kilometrov od hlavného mesta Ghany, Accra. Cesta z letiska do záhrady Aburi bude trvať len krátku dobu, a to je určite cesta, ktorá vás ohromí. Uisťujeme vás, že táto cesta je cestou plnou prírodných zázrakov, krásnych výhľadov a úchvatných scenérií, ktoré vás nenechajú chladnými.

Súčasťou botanickej záhrady Aburi je exotická záhrada s viac ako 6000 druhmi rastlín zo všetkých kontinentov. Tento 64 hektárový úžasný kúsok zeleného raja je jedným z najnavštevovanejších miest v Gane. Od okamihu, keď vkročíte do tejto nádhernej záhrady, budete prekvapení pestrosťou a nádherou kvetov, stromov, kríkov a rastlín. Záhrada je presne tiež rozdelená do rôznych častí, aby návštevníci mohli objavovať rôzne druhy rastlín.

Existuje mnoho ohromujúcich miest v tejto záhrade, ktoré sa stali obľúbenými medzi návštevníkmi. Jedným z takýchto miest je The Palm Walk. Je to cesta lemovaná palmami, ktorá vytvára magickú atmosféru a dáva vám pocit, akoby ste prechádzali jedinečnými trópami. Ďalším miestom, ktoré stojí za to navštíviť, je Black Star Avenue, kde nájdete impozantný rad stromov, vyrezávaných v tvare jednotlivých článkov reťaze. Toto miesto je ideálnou scenériou pre fotografiu a nezabudnuteľné spomienky.

Okrem úžasnej flóry ponúka Aburi Botanic Gardens aj skvostné panoramatické výhľady na okolitú krajinu. Môžete si vybrať, či sa rozložíte na trávnatých pláňach a kontemplujete krásu prírody alebo si vyšliapete nejaké z turistických chodníkov, ktoré vedú cez rôzne časti záhrady.

Aby ste si svoju návštevu záhrady urobili ešte nezabudnuteľnejšou, môžete si urobiť prehliadku s miestnym sprievodcom. Sprievodcovia vám poskytnú hlbší vhľad do histórie a významu rastlín v tejto záhrade a ochotne zodpovedia vaše otázky.

Botanická záhrada Aburi v Ghane je miestom, ktoré musíte zažiť na vlastné oči. Je jedinečnou kombináciou vzdelávania, zábavy a pokoja a ponúka všetkým návštevníkom nezabudnuteľný zážitok. Ak sa rozhodnete navštíviť tento rozprávkový kúsok zeme, nezabudnite objednať si letenku do Ghany, aby ste mali možnosť obdivovať túto úžasnú botanickú záhradu.


Najčastejšie otázky a odpovede Ghana Aburi Botanical Gardens


1. Kde sa nachádzajú Aburi Botanical Gardens v Ghane?
- Aburi Botanical Gardens sa nachádzajú v meste Aburi, ktoré sa nachádza asi 30 km severovýchodne od hlavného mesta Accra.

2. Aké je vstupné do Aburi Botanical Gardens?
- Vstupné do Aburi Botanical Gardens je zvyčajne 10 GHC pre dospelých a 5 GHC pre deti.

3. Aké sú pracovné hodiny Aburi Botanical Gardens?
- Aburi Botanical Gardens sú otvorené pre verejnosť denne od 8:00 do 17:00.

4. Aké atrakcie a pamiatky návštevníci môžu vidieť v Aburi Botanical Gardens?
- V Aburi Botanical Gardens si návštevníci môžu obzrieť rôzne druhy exotických rastlín a stromov, ako aj pestovateľské plochy plné kvetov a zeleniny. Park ponúka aj príjemné chodníky na prechádzky, jazierko s líškami a rôzne iné zaujímavé miesta.

5. Je možné v Aburi Botanical Gardens mať piknik?
- Áno, návštevníci majú možnosť si priniesť piknikový košík a posedieť si na vyhradených piknikových miestach v Aburi Botanical Gardens.

6. Existujú nejaké sprievodcovia v Aburi Botanical Gardens?
- Áno, v Aburi Botanical Gardens sú k dispozícii sprievodcovia, ktorí vám môžu poskytnúť bližšie informácie o záhrade a jej plante.

7. Môžem si zobrať domáce zvieratá do Aburi Botanical Gardens?
- Do Aburi Botanical Gardens nie je povolený vstup s domácimi zvieratami.

8. Sú v Aburi Botanical Gardens k dispozícii toalety a reštaurácie?
- Áno, v Aburi Botanical Gardens sú k dispozícii toalety a reštaurácie, kde si návštevníci môžu oddýchnuť a občerstviť sa.

9. Aký je ideálny čas na návštevu Aburi Botanical Gardens?
- Ideálny čas na návštevu Aburi Botanical Gardens je ráno alebo popoludní, aby ste sa vyhli najhoršiemu slnku.

10. Existuje nejaká obmedzená doba strávená v Aburi Botanical Gardens?
- Nie, návštevníci majú možnosť stráviť v Aburi Botanical Gardens toľko času, koľko si želajú, pokiaľ je to v rámci otváracích hodín.


Počasie Ghana Aburi Botanical Gardens


Ghana je krajina nachádzajúca sa v západoafrickej oblasti, ktorá sa vyznačuje tropickým a vlhkým podnebím. Aburi Botanical Gardens sú jedným z najkrajších miest v krajine a pritiahnú tisícky turistov každý rok. Pri návšteve týchto záhrad, si však treba uvedomiť niektoré faktory ohľadom počasia.

Počasím v Gane ovplyvňuje predovšetkým dva rôzne prúdy vetra. Prvým z nich je severovýchodný harmatán, ktorý prichádza z púštnej Sahary a prináša suché a veľmi horúce počasie. Druhým je juhovýchodný monzún, ktorý prináša zemegule obdobie dažďov. V Aburi Botanical Gardens to znamená, že najlepší čas na návštevu sú mesiace medzi októbrom a marcom.

V týchto mesiacoch môže byť počasie chladné, ale často suchejšie a tým pádom vhodnejšie pre turistiky. Teploty sa pohybujú okolo 26 stupňov Celzia, a v noci môžu klesnúť až na 16 stupňov. V období dažďov, ktoré sa končí v septembri, býva oblasť veľmi mokrá a bažiny, ktoré sú súčasťou záhrad, môžu byť plné vody, čo môže zvedieť turistov z odporúčanej turistickej cesty.

V Aburi Botanical Gardens sa nachádza viac ako šestnásť hektárov zelene a množstvo exotických rastlín. Návšteva týchto krásnych záhrad, v ktorých môžete nájsť aj dedinu a tvorivé dielne miestnych obyvateľov, je skutočný zážitok. Pri plánovaní svojej návštevy však nezabudnite vybrať správne obdobie v roku. Dá sa povedať, že najlepšie obdobie je od októbra do marca, pretože počasie je v tomto období menej horúce a sušie, čo vám umožňuje preskúmať tieto nádherné záhrady naplno.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky