Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Jordánsko Feynan Ecolodge

Počasie Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko je známe svojou krásnou krajinou a bohatou kultúrou. V oblasti, kde sa nachádza Feynan Ecolodge, je toto ešte výraznejšie. Toto miesto láka turistov po celom svete a prináša im nezabudnuteľné zážitky.

Samotná ecolodge sa nachádza v oblasti Dana Biosférického rezervátu, ktorý sa rozprestiera v pohorí Západná Jordánska. Táto oblasť, ktorá je domovom mnohých druhov divých zvierat a rastlín, ponúka návštevníkom jedinečný pohľad na prírodu.

Klima v oblasti je veľmi suchá a dažďové zrážky sú minimálne. Teploty v lete môžu byť veľmi horúce a preto sa odporúča návšteva v zime alebo na jar. V tomto období môžete zažiť príjemné teploty okolo 20-25° C. V zime je počasie v tejto oblasti chladnejšie s nočnými teplotami okolo 5–10 ° C, avšak suchejšie a slnečnejšie.

Návštevníci majú možnosť využiť množstvo aktivít, vrátane túr v prírode a púšť, cyklistiky, spoznávania kultúry Beduínskeho kmene a relaxovania v pohodlnej a luxusnej ecolodge. Výlety sú určené pre všetkých, aj pre tých, ktorí majú radi väčšiu dávku adrenalínu.

Okrem toho, že sa môžete ponoriť do jedinečnej krásy prírody a kultúry, môžete sa aj zúčastniť rôznych workshopov a skúsiť tradičné remeslá, ako je napríklad výroba čaju, kobercov a keramiky.

Ak plánujete navštíviť Jordánsko, určite nezabudnite zahrnúť Faynan Ecolodge do svojho zoznamu. Toto miesto vám dá možnosť zažiť prírodu a kultúru Jordánska v najlepšom svetle.


Letenka Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko je fascinujúcou krajínou so zaujímavou históriou a skvelými prírodnými scenériami. Ak hľadáte ideálnu dovolenku v Jordánsku plnú dobrodružstva, zaujímavých zážitkov a oddychu vám môžeme odporučiť pobyt v Feynan Ecolodge. Táto úchvatná oblast vám ponúka to najlepšie, čo Jordánsko má - krásnu prírodu, úchvatné scenérie a zároveň vám umožňuje spoznať miestnych ľudí a ich kultúru.

Feynan Ecolodge sa nachádza v srdci jordánskej púšte, v juhozápadnej časti krajiny. Táto ekologická chata je jedinečná v tom, že sa nachádza v údolí Wadi Feynan v jordánskych hore Kibir. Chata sa dá dosiahnuť iba cestou vozidlom so štartom v Amáne alebo v Aqabe. Cesta môže byť pre niektorých turistov trochu namáhavá, ale určite sa oplatí.

Feynan Ecolodge je ideálna možnosť pre tých, ktorí si chcú užiť jordánsku púšť, ale zároveň aj chcenia zážitky z prírodnej krásy. Púšťové hory Kibir a údolie Wadi Feynan, kde sa ekologická chata nachádza, ponúkajú úžasné možnosti turistike a prechádzkam v prírode. Wadi Feynan je známe pre úchvatné scenérie, ktoré ponúkajú turistom istú formu ochutnávky jordánskych scenérií z blízka.

K dispozícii je päť druhov izieb, štyri z nich sú súkromné a jedna je zdieľaná izba, dohromady vám ponúka 26 lôžok. Izby sú vybavené základným nábytkom, čo im dáva perfektnú kombináciu jednoduchosti a miestnej tradície. Interiér izby je priestraný a pohodlný, a nábytok je vyrobený z miestnej drevenej dlážky.

Feynan Ecolodge je skvelá možnosť nielen pre turistov, ktorí hľadajú jedinečné zážitky v prírode a kultúre, ale aj pre tých, ktorí chcú podniknúť niečo pre životné prostredie. Ecolodge sa nachádza v miestach, kde je dosť málo porastu a preto sa usiluje o čo najmenšie množstvo odpadkov. To sa deje prostredníctvom recyklovania a odpadových nádob. Čisté prostredie je hlavným cieľom Ecolodge a každý ju tým pomáha chrániť.

Ak hľadáte jedinečnú dovolenku, ktorá vám umožní spoznať Jordánsko z jeho najlepšej strany, opäť navštívte Feynan Ecolodge. Táto exkluzívna a špeciálna destinácia ponúka všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľnú dovolenku v prírode a na zážitky z miestnej kultúry.


Dovolenka Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko má oveľa viac ponúk ako len turistiku v okolí Petra a Wadi Rumu. Ak hľadáte miesto na dovolenku, kde spojíte relaxáciu s prírodou a zároveň dozviete o miestnych obyvateľoch a ich kultúre, mali by ste určite zvážiť pobyt v Feynan Ecolodge.

Feynan Ecolodge je miesto, ktoré sa nachádza uprostred pouštneho údolia v južnom Jordánsku. Tento eko-hotel ponúka skúsenosť, ktorá vám umožní spojiť sa s miestnym prostredím a súčasne podporiť miestne komunity. Ecolodge je založená na princípoch trvalo udržateľného hospodárenia a otvorene podporuje miestnych obyvateľov.

Keď sa rozhodnete ísť na dovolenku do Feynan Ecolodge, môžete sa tešiť na veľa zážitkov. Cesta do tejto eko-lodge vás okúzli svojim krásnym výhľadom na pouštnu krajinu a miestnu faunu a flóru.

Po príchode na miesto si budete môcť vychutnať svieži a miestny bufet. V hoteli sú dostupné terénne túry, kde vás miestni sprievodcovia prevedú po miestach, kde sa dozviete o miestnej kultúre a histórii. Taktiež je k dispozícii výlet v nenútenom tempe, kde sa môžete pokochať okolím a vychutnávať si čas s rodinou alebo s priateľmi.

Ale to nie je všetko, čo vás čaká na mieste. Ak sa radi zapojíte do miestnej komunity, môžete sa zapojiť do projektov, ktoré pomáhajú miestnym komunitám. Môžete sa zapojiť do prístrojov v alšom mieste, do miestnej drevenej dielne alebo na pomoc pri výrobe miestneho syra.

Feynan Ecolodge dokáže ponúknuť veľa nie len pre tých, ktorí hľadajú adrenalinové zážitky, ale aj pre tých, ktorí chcú zrelaxovať a spojiť sa s prírodou. Celková atmosféra miesta vám zaručí pohodovú a relaxačnú dovolenku, kým vás miestna kultúra a komunity obohatia o nové poznatky a skúsenosti. Doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku v Jordánsku, kde budete spočívať v úplnej harmónii s prírodou aj miestnou kultúrou.


Ubytovanie Jordánsko Feynan Ecolodge


Jordánsko je krajina surovéj krásy a veľkých kontrastov, kde sa zaujímave skladajú vedľa seba civilizácie, ktoré priniesli rozmanitú kultúru a históriu. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete v pohode usadiť v dokonalej harmónii spoja s prírodou, návšteva Feynan Ecolodge je skvelou voľbou.

Feynan Ecolodge, ktorá sa nachádza uprostred krásneho púštneho údolia v južnej časti krajiny, je ideálny útočište pre každého, kto chce uniknúť z ruchu a zhonu mesta. Ubytovanie na tejto úžasnej lokácii sa stalo jedným z najlepších spôsobov ako môžete vidieť národné parky, ktoré sú v okolí, a spoznať prírodu a kultúru Jordánska.

Ecolodge v Dunnovom údolí ponúka unikátne ubytovanie, ktoré je integrované do prírody okolo neho. Spojenie prírodných materiálov s modernou architektúrou a vybavením zabezpečuje unikátne prostredie, ktoré je zároveň luxusné a tradičné.

S izbami umiestnenými v prostredí kamenného objektu budete mať pocit, že patríte k miestnej kultúre, ale súčasne sa budete cítiť úplne pohodlne. Každá z 28 izieb v Ecolodge je zariadená s ohľadom na environmentálne povedomý spôsob života a zabezpečujú nezabudnuteľné zážitky.

V Ecolodge budete mať tiež možnosť okúsiť autentickú miestnu kuchyňu. Jedlá sú pripravené z čerstvých a sezónnych prísad a používajú sa prvotriedne suroviny, ktoré sú získané zo vzdialených oblastí Jordánska.

Okrem vynikajúcej kuchyne a luxusného ubytovania Ecolodge tiež ponúka množstvo aktivít, ktoré vás vtiahnu do fascinujúcej krajiny južného Jordánska. Prechádzky s miestnym beduínskym orientačným sprievodcom vás zavedú na miesta, ktoré by ste inak nikdy nevideli. Príjemné lezenie na okolitých vrchoch alebo prechádzky po beduínskych dedinách doplnia vaše dojmy z krásnej krajiny.

Ak chcete zažiť nádhernú prírodu Jordánska a zároveň získať nové skúsenosti s miestnymi kultúrami, navštívte Feynan Ecolodge, kde si užijete pohostenie a spokojnosť v dokonalej harmónii s prírodou.


Najčastejšie otázky a odpovede Jordánsko Feynan Ecolodge


1. Aké sú izby v Jordánsku Feynan Ecolodge?
Odpoveď: Jordánsko Feynan Ecolodge má 26 izieb, ktoré majú tradičný dizajn a sú vybavené základnými zariadeniami ako sú posteľ, stôl, stolička a osvetlenie.

2. Aké aktivity sú k dispozícii v Jordánsku Feynan Ecolodge?
Odpoveď: Jordánsko Feynan Ecolodge ponúka rôzne aktivity vrátane turistiky, kultúrnych výletov, ako aj kurzy výroby čaju a tradičných pokrmov.

3. Aké sú možnosti stravovania v Jordánsku Feynan Ecolodge?
Odpoveď: Jordánsko Feynan Ecolodge ponúka tradičnú jordánsku kuchyňu, ktorá sa skladá z miestnych surovín. Hostia si môžu vychutnať rôzne jordánske pokrmy, ako sú napríklad hummus, baba ganoush a tabbouleh.

4. Je Jordánsko Feynan Ecolodge vhodná pre rodiny s deťmi?
Odpoveď: Jordánsko Feynan Ecolodge je otvorené pre hostí všetkých vekových kategórií a ponúka rôzne aktivity, ktoré môžu baviť celú rodinu.

5. Môže mi Jordánsko Feynan Ecolodge pomôcť s organizáciou výletov v okolí?
Odpoveď: Áno, Jordánsko Feynan Ecolodge ponúka pomoc pri organizácii rôznych výletov a aktivít v blízkom okolí, ako sú napríklad turistika v Jordánskom kaňone, návšteva miestnych dedín a podobne.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky