Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Kuba El Malecón (Havana)

Letenka Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je jedným z najviac žiaducich dovolenkových miest na svete, hlavne kvôli jeho krásnym plážam, živému kultúrnemu scenáru a okúzľujúcej atmosfére. Ak plánujete cestu na Kubu, nemôžete si nevšimnúť krásne miesto v Havane, ktoré sa nazýva El Malecón. Aktuálne sa jedná o jedno z najživších a najobľúbenejších miest na Kube.

El Malecón je nádherná promenáda v Havane, ktorá sa nachádza pozdĺž nábrežia. Táto promenáda sa predstavuje ako dlhá a krytá múrom, ktorá má dĺžku 8 km. Je to miesto, kde môžete vidieť krásne plážové domy, bare a reštaurácie. Taktiež si tam môžete vychutnať krásny výhľad na Karibské more a pamiatky, ktoré sa nachádzajú v okolí.

Môžete si tam prechádzať, obdivovať krásne výhľady, vychutnávať delikatesy kubánskej kuchyne, alebo hrať a tancovať na hudbu až do skorých ranných hodín. El Malecón je miesto, ktoré nezostane len vašou pamäťou, ale na ktoré sa budete stále radi spomínať a rádi sa tam budete stále vracať.

Ak hľadáte letenku na Kubu, pravdepodobne budete hľadať let na letisko v Havane. Je to hlavné letisko Kuby a nachádza sa len približne 15 km od centra Havany. Obvykle existuje niekoľko letov denne zo všetkých kľúčových miest, takže si môžete zvoliť tie, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám.

Vlastnenie leteniek na Kubu, môže byť úplne nezabudnuteľný zážitok. Krajina ponúka jedinečné zážitky a pamiatky, ktoré sa nachádzajú len niekoľko krokov od nábrežia v Havane, takže neváhajte a navštívte tento krásny a nezabudnuteľný kúsok sveta.


Dovolenka Kuba El Malecón (Havana)


El Malecón v Havane na Kube je jedno z najromantickejších miest na svete. Je to oceánska promenáda, ktorá sa nachádza na pobreží mestskej časti Malecón a pozostáva z šiestich kilometrov dlhej cesty, ktorá sa vlní pozdĺž priemyselného pobrežia Havana. Mnoho ľudí si tu vyberie svoju prvú dovolenku na Kube, a na Malecón-u sú tiež skvelé hotely, ktoré vo vás vzbudia pocit, že ste sa ocitli v nejakej tropickej karibickej raji.

Havana sťahuje milióny turistov z celého sveta každý rok, zvlášť tí, ktorí si radi užívajú zábavu, históriu a kultúru. Mesto Havana má toľko krás a zaujímavostí, že by niekedy stačila aj celotýždňová dovolenka na ich výskum. Avšak, ak hľadáte dokonalé miesto na relax a zostanete v pohodlnom hotely na Malecón-u, nájdete si pohodové miesto, kde sa budete môcť tráviť čas v prekrásnom prostredí.

Ubytovanie na Malecón-u

Ak si chcete čo najviac užiť päťhviezdičkové ubytovanie, odporúčame sa ubytovať v hoteli Meliá Cohiba. Hotel je umiestnený v centre mesta, takže je v blízkosti všetkých atrakcií Havanu. Okrem toho je tolen hotel vybavený súkromnou plážou, fitnes centrom, kaderníctvom, obchodmi a reštauráciami. V hoteli Meliá Cohiba nájdete aj spa so širokou ponukou služieb pre relaxáciu.

Ďalšou skvelou voľbou je hotel Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana. Tento hotel je zrekonštruovaný historický obchodný dom, ktorý sa nachádza v najlepšej lokalite v Habane – na rohu parku Central. Pokoje sú veľké a výborne zariadené a každý z nich má balkón s výhľadom na mesto.

Atrakcie na Malecón-e

Malecón je jedným z najkrajších a najromantickejších miest v Habane. Pri moři sa nachádza niekoľko parkov, ktoré sú vhodné pre romantické prechádzky alebo pikniky. Ak chcete vidieť skutočnú krásu Malecón-u, navštívte ho v noci, keď sa celá promenáda zapaľuje – je to neuveriteľný pohľad.

Keď hovoríme o Malecón-e, nemôžeme zabudnúť na obľúbenú atrakciu: západ slnka nad Havanou. Keď padá slnko, Malecón sa mení na čarovný svetielkujúci most a jeho kozmopolitní obyvatelia sa stretávajú navzájom a sledujú západ slnka.

Ďalšia zaujímavá atrakcia na Malecón-e je Pamätník Jose Martího. Pamätník Jose Martího je veľká obdĺžniková budova, postavená na kopci nad Malecón-om. Ide o národné impozantné miesto, ktoré slúži ako pripomienka revolucionáru a básnikovi Jose Martímu. Z vrcholu pamätníka sa otvára nádherný výhľad na mesto.

Vulkanické kameny užavre na Malecón-e mnoho tisíc rokov históriu. Toto miesto bolo miestom populárneho kúpania v minulosti, ale dnes už ľudia kvôli neskorému zlučeniu vody čiastokrát nemajú možnosť sa v Atlantiku okúpať. Napriek tomu je to stále jedno z najlepších miest na ostrove pre západy slnka a prechádzky pozdĺž morského pobrežia.

Ak si chcete užiť svoju dovolenku na Kube, urobte to na Malecón-e. Je to nádherné miesto, kde sa môžete veľmi dobre relaxovať a užívať si spoločne s milovanou osobou alebo rodinou. Navštívte Havana a objavte miesta ako Malecón a pamätník Jose Martího a uvidíte, že si užijete krásnu dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Kuba El Malecón (Havana)


Najčastejšie otázky a odpovede o Restauraci Kuba El Malecón v Havanách:

1. Ako sa volá táto reštaurácia?
- Táto reštaurácia sa volá Kuba El Malecón.

2. Kde sa presne nachádza Kuba El Malecón?
- Nachádza sa na Malecón, teda pobrezí v Havanách, Kuba.

3. Akú kuchyňu reštaurácia ponúka?
- Kuba El Malecón ponúka autentickú kubánsku kuchyňu.

4. Má reštaurácia vegetariánske / vegánske možnosti?
- Áno, reštaurácia má rôzne vegetariánske a vegánske možnosti na svojom menu.

5. Akoé sú otváracie hodiny Kuba El Malecón?
- Reštaurácia je otvorená denne od 11:00 do 23:00.

6. Potrebujem si rezervovať miesto vopred?
- Odporúča sa si rezervovať miesto vopred, aby ste mali istotu, že budete mať stôl k dispozícii.

7. Môžem si u Vás objednať jedlo so sebou?
- Áno, môžete si objednať jedlo so sebou.

8. Aké platobné prostriedky prijíma reštaurácia?
- Reštaurácia prijíma hotovosť a platobné karty.

9. Máte nejaké špeciálne akcie alebo ponuky?
- Áno, Kuba El Malecón často ponúka špeciálne akcie a ponuky. Informácie o aktuálnych ponukách nájdete na ich webovej stránke.

10. Máte možnosť rezervácie pre väčšie skupiny?
- Áno, reštaurácia má možnosť rezervácie pre väčšie skupiny. Kontaktujte ich priamo a dohodnite si podrobnosti.


Počasie Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je známa svojimi krásnymi plážami, tancujúcimi ľuďmi a výbornou kuchyňou. Avšak, jedným z najväčších tajomstiev na Kube je krásny pobrežný chodník v Havane nazvaný El Malecón. Toto neskutočné miesto už niekoľko desaťročí láka turistov svojou krásou a typickým kubánskym šarmom.

Kuba sa nachádza v Karibiku a preto je tu teplé počasie po celý rok. V hlavnom meste Havane sa teploty pohybujú v rozmedzí 25 až 30 stupňov Celzia. Najteplejšie mesiace sú júl a august, kedy teploty môžu dosiahnuť až 33 stupňov Celsiusa. Aj keď na Kube je teplejšie počasie ako v iných krajinách, nie často sa stáva, že prší. Práve preto je El Malecón tak populárny.

Niekoľko hodín strávených na chodníku El Malecón umožňuje turistom odpočinúť si od horúceho slnka a pozorovať krásne vody Karibiku. V noci sa pobrežie zabezpečí a turisti tu môžu vychutnať výhľad na mesto zaplavujúce čarovnú atmosféru nočného života.

Ak sa chcete v živote cítiť niečím špeciálnym, chodník El Malecón je to správne miesto. Jeho krása obmedzuje ľudí od všetkých vekových kategórií a obľúbenosť tohoto miesta sa neustále zvyšuje. Takže ak hľadáte miesto, kde môžete relaxovať, ukľudniť myseľ a pozorovať vychádzajúce slnko alebo žiarivú západ slnka nad modrou hladinou Karibiku, El Malecón je správna voľba.

Vzhľadom k tomu, že Cuba je exotickej krajina, ktorá má čarovné miesta, je dôležité byť pripravený na rôzne počasie. Na El Malecón musíte byť pripravení na to, že silný vietor môže urobiť z vody rozprávkové vlny, ale môže to byť aj dostatočné, aby sfúkol všetky klobúky, ktoré turisti mali na sebe.

Celkovo, Kuba a jej hlavné mesto Havana sú skutočne krásnymi miestami, kde sa turisti môžu cítiť ako doma. El Malecón, s jeho pohľadom na Karibik a kultúrou Kuby, je miesto, kde môžete ochutnať a oživiť miestnu kultúru a poznať miestnych ľudí. Nie ste na Kube, ak ste nenavštívili El Malecón!


Ubytovanie Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je bezpochyby jednou z najfascinujúcejších destinácií na svete. Svojou bohatou históriou, kultúrou a nádhernou prírodou nás dokáže okúzliť na prvý pohľad. Ak si plánujete navštíviť Kubu a viac času stráviť v Havane, je dôležité si vybrať vhodné ubytovanie. Jedným z najlepších miest, kde sa ubytovať, je priamo na El Malecón.

El Malecón je dlhá nábrežná promenáda v Havane, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia Karibského mora. Je známa svojou nádhernou atmosférou, ktorá je prepletená s kubánskej hudebnej kultúry a rozmanitého života miestnych obyvateľov. Ubytovanie priamo na El Malecón vám umožní zažiť túto energiu a magickú atmosféru, o ktorej všetci hovoria.

S oddychom na malebných plážach neďaleko El Malecón alebo s prechádzkou po nábreží si môžete vychutnať nádheru Karibiku. Ubytovanie na El Malecón vám tiež zajistí jedinečný výhľad na oceán a nádherné slnečné západy. Pre milovníkov goodie je to priamy vchod do kubánskej kuchyne a barevnej kultúry.

Na El Malecón nájdete rôzne druhy ubytovania - od luxusných hotelov po lacnejšie hostely. Existujú aj možnosti súkromných apartmánov a izieb, ktoré ponúkajú pohodlie toho najlepšieho. Tieto ubytovacie možnosti vám poskytnú skvelú príležitosť spoznať a zažiť kubánsku pohostinnosť priamo od miestnych obyvateľov.

Ubytovanie na El Malecón sa nachádza v blízkosti mnohých významných miest a pamiatok v Havane. Ak ste nadšený dobrodruh, môžete sa vybrať na prechádzku po Starom Meste, kde nájdete historické budovy a malebné uličky. Tiež si môžete vychutnať kubánske bary a reštaurácie, kde sa ponúka autentická kubánska kuchyňa a živá hudba.

V neposlednom rade, ubytovanie na El Malecón vám poskytne priestor relaxovať a užívať si dovolenku. Môžete si dopriať oddych na terase s výhľadom na more, alebo len sedieť a pozorovať, ako miestni obyvatelia tančia a spievajú na uliciach.

Ak teda hľadáte jedinečné ubytovanie v Havane, neváhajte si vybrať miesto na El Malecón. Ubytovanie na tejto nábrežnej promenáde vám umožní zažiť autentickú kubánsku atmosféru a mať jedinečný výhľad na more. Priamo z miestneho ubytovania budete mať prístup k množstvu atrakcií a spoznaniu kubánskej kultúry. Nech už hľadáte dobrodružstvo alebo oddych, ubytovanie na El Malecón určite nebude sklamaním.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky