Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Kuba Playa Esmeralda

Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Playa Esmeralda


Otázky:

1. Kde sa nachádza Kuba Playa Esmeralda?
2. Aké je počasie na Kube Playa Esmeralda?
3. Aké sú najlepšie aktivity na Kube Playa Esmeralda?
4. Ako sa tam dostanem?
5. Aká je cena ubytovania na Kube Playa Esmeralda?
6. Je tam možnosť šnorchlovať?
7. Kde sa nachádzajú zaujímavé miesta v blízkosti Playa Esmeralda?
8. Je tam možnosť požičať si auto alebo bicykel?
9. Ako je tam s potravinami a nápojmi?
10. Aké letiská sú najbližšie k Playa Esmeralda?

Odpovede:

1. Kuba Playa Esmeralda sa nachádza na východnom pobreží ostrova Kuba.
2. Počasie na Kube Playa Esmeralda je celoročne tropické s vysokou vlhkosťou a teplotami okolo 30 stupňov Celzia.
3. Najlepšie aktivity na Kube Playa Esmeralda sú: plážové aktivity ako plávanie, potápanie, šnorchlovanie, rybolov, prechádzky po pláži a turistika v okolí.
4. Na Kuba Playa Esmeralda sa môžete dostať letecky alebo po ceste z hlavného mesta Havany.
5. Cena ubytovania na Kube Playa Esmeralda sa líši v závislosti od typu ubytovania a sezóny.
6. Áno, na Kube Playa Esmeralda je možnosť šnorchlovať v krásnej koralovej zátoke na južnom konci pláže.
7. Zaujímavé miesta v blízkosti Playa Esmeralda sú: prírodné parky, miestne dedinky, historické pamiatky, ako aj miesta slúžiace na rôzne vodné aktivity.
8. Áno, na Playa Esmeralda je možné si požičať auto alebo bicykel na preskúmanie okolitého kraja.
9. K dispozícii sú tam miestne obchody so základným sortimentom potravín a nápojov.
10. Najbližšie medzinárodné letiská sú v hlavnom meste Havane a v meste Holguín, z ktorých sa dá Playa Esmeralda ľahko dosiahnuť.


Letenka Kuba Playa Esmeralda


Kuba, zem divokého rytmu a krásné přírody, známá také jako země doutníků a rumu, láká miliony turistů každý rok. A když hledáte ideální destinaci pro své letní prázdniny, Kuba je bezesporu tou pravou volbou. A co kdybychom se podívali blíže na ostrov, který nese jméno Playa Esmeralda?

Playa Esmeralda je nádherná pláž v oblasti Guardalavaca v provincii Holguin na východě Kuby. Tato pláž je jednou z nejkrásnějších a nejčistších pláží na celé Kubě. Jeho azurové pobřeží a jemné bílé písky vytvářejí kouzelné prostředí, které okouzlí každého návštěvníka.

A jak se tam dostanete? Samozřejmě, prostřednictvím letoviska. Letenky do Playa Esmeralda můžete sehnat u většiny aerolinek. Po příletu se ubytujte v hotelu v blízkosti pláže. K dispozici je množství skvělých hotelů v této oblasti, takže výběr bude určitě snadný. Od hotelů je to jen kousek nejkrásnější pláže, co jste kdy viděli.

Na pláži najdete spoustu věcí, které byste mohli dělat. Můžete si zapůjčit vodní skútry, kajaky, nebo se věnovat jízdě na windsurfingu. Pokud máte rádi klid, můžete se protáhnout a odpočinout si na písku, nebo se dovolávat užívání slunce až do večera. Pokud máte chuť na něco k jídlu nebo k pití, můžete si zajít do některého ze stánků s občerstvením rozmístěných na pláži.

Ale Kuba není o samotné pláži, je to oživující a fascinující země. Měli byste si zarezervovat výlet do místních měst a obdivovat kulturní a architektonické památky. Navštivte například koloniální město Holguin, nebo procházejte ulicemi historického centra města Santiago de Cuba. A procházky po ulicích místních měst nabízejí také možnost nakupování a ochutnávání místních pochutin.

Pokud hledáte ideální letní dovolenou, Playa Esmeralda na Kubě by mohla být tou pravou volbou. Krásná pláž, kulturní dědictví, spousta zábavy a dobrého jídla - co víc byste si mohli přát? Takže neváhejte a rezervujte si letenky do této části Kuby a užijte si výjimečnou dovolenou, která vám zanechá nezapomenutelné vzpomínky.


Dovolenka Kuba Playa Esmeralda


Kuba je známa svojou unikátnou kultúrou a históriou, ale jej fantastické pláže sú tiež jedným z jej najväčších prírodných pokladov. Ak hľadáte miesto na dovolenku plného jasu a radosti, mali by ste uvažovať o ceste na Kubu a oddychu na pláži Playa Esmeralda.

Playa Esmeralda sa nachádza na východe Kuby v oblasti Holguín, kde tečie svieža voda Loma de la Cruz a kde prirodzené kryté prístavy tvoria malebné útesy. Pláž bola opísaná ako "MALA KARIBIK" pre svoje tyrkysové vody a biele piesočné pláže. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokoj a krásu prírody.

Pláž Playa Esmeralda má na šírku viac ako 500 metrov a pozostáva z jemného piesku a tyrkysovej vody. Miesto je uzavreté a obkolesené palmovými stromami, čo poskytuje príjemné prostredie pre polievanie slnkom. Druhým dôležitým faktorom pre návštevu tejto pláže sú jej recenzie. Na základe týchto recenzií to vyzerá, že je to jedna z najkrajších a najčistejších pláží na Kube.

Okrem relaxovania sa na pláži, táto oblasť ponúka veľa ďalších aktivít. V okolí môžete navštíviť miestne exotické zvieratá a ochutnať miestne delikatesy a nápoje. Pláž Playa Esmeralda sa nachádza aj v blízkosti prírodného parku Bahái de Naraníjo, kde môžete obdivovať jedinečnú kubánsku faunu a flóru.

Pre tých, ktorí hľadajú trochu vzrušenia, v okolí pláže Playa Esmeralda tiež zabezpečujú šnorchlovanie, ponory a množstvo vodných športov. Existuje množstvo aktivít, ktoré Vám umožnia spoznať kubánsku prírodu a užiť si to vášnivo.

Ak chcete skúsiť jedinečnú atmosféru Kuby a zároveň užiť si krasu pláže, mali by ste určite navštíviť Playa Esmeralda. Toto miesto sú ideálne pre rodiny, páry a jednotlivcov, ktorí chcú skúsiť niečo nové a nezvyčajné. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek druh dovolenky, táto pláž bude zaručene niečo, čo nikdy nezabudnete.


Počasie Kuba Playa Esmeralda


Kuba je krajina krásnych pláž a večných letných dní. Jednou z najnavštevovanejších pláží na Kube je Playa Esmeralda. Táto pláž sa nachádza na severovýchodnom pobreží Kuby a ponúka svojim návštevníkom azúrové more a biely piesok.

Počasie v Playa Esmeralda je tropické a teplé po celý rok. Teploty v lete sa pohybujú od 30 až po 33 stupňov Celzia a v zime je o niečo chladnejšie, s teplotami od 25 až po 27 stupňov Celzia. Táto oblasť je známa svojou vysokou vlhkosťou a občas aj zrážkami.

Najlepší čas na návštevu Playa Esmeralda sa považuje za obdobie od decembra do mája. To je obdobie sucha, kedy teploty nie sú také horúce a vlhkosť je znížená. Počas týchto mesiacov si môžete užívať slnko a pohodu. Pre tých, ktorí milujú teplejšie počasie, ďalší mesiace (jún až august) je určený pre vás, ale pozor, môže byť dosť horúco.

Hoci to nie je obdobie najväčšieho turistického dopytu, obdobie od septembra do novembra na Kube môže byť problematické pre milovníkov pláže. Toto obdobie je známe pre menšie zrážky. V týchto dňoch sú pláže mokré a klepajú sa veľké vlny, ktoré nie sú pre plavcov priateľské. Takže ak plánujete návštevu Playa Esmeralda v tomto období, uistite sa, že si so sebou vezmete do plaviek aj niečo teplejšieho, aby ste zvládli prípadné zmeny počasia.

V každom prípade, Playa Esmeralda na Kube ponúka nádherné pláže a krásne prostredie pre milovníkov leta a slnka. Hoci sa počasie môže zmeniť a prispôsobiť, stále to zostáva jedno z najkrajších miest na Kube, ktoré si nechcete nechať ujsť.


Ubytovanie Kuba Playa Esmeralda


Kuba – Playa Esmeralda: Rajské ubytovanie v Karibiku

Kuba je známa po celom svete svojou kultúrou, karibskou atmosférou a nádhernými plážami. Ak hľadáte ideálne miesto na oddych a relax po dni plnom dobrodružstiev a objavovania, potom by ste mali zvážiť ubytovanie na Playa Esmeralda. Táto nádherná plážová oblasť sa nachádza na východnom pobreží Kuby a je veľmi obľúbená medzi turistami.

Ubytovanie v Playa Esmeralda ponúka niekoľko možností, ktoré si môžete vybrať podľa vašich preferencií. Najpopulárnejšie sú all inclusive hotely, ktoré vám ponúkajú všetko, čo potrebujete na dokonalý dovolenkový pobyt. Sú tu aj menšie hotely a penzióny, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie miesto na oddych. Ak preferujete väčšiu slobodu a flexibilitu, môžete si nájsť ubytovanie v súkromí prostredníctvom Airbnb alebo podobných platformách.

All-inclusive hotely na Playa Esmeralda sú veľké a luxusné. Ponúkajú svetovú kuchyňu, spa zariadenia, veľké bazény a na výber máte aj rôzne aktivitá, ako sú kajaky, windsurfing, potápanie a ďalšie. Tento typ ubytovania je ideálny pre tých, ktorí sa chcú len relaxovať a nechať sa rozmaznávať. Zároveň ponúka výhodu, že jediným nákladom, ktorý musíte priplatiť, je cestovné z letiska.

Menšie hotely a penzióny sú oveľa pokojnejšie a sú ideálne pre tých, ktorí chcú mať intímnejšie zážitky s miestnymi obyvateľmi. K dispozícii tu máte prístup k rôznym službám, alebo môžete stráviť čas v tichosti pri bazéne alebo na pláži.

Ak preferujete slobodu a flexibilitu, môžete si nájsť ubytovanie v súkromí prostredníctvom Airbnb alebo podobných platformách. Tieto možnosti vám poskytnú možnosť bývať v najrôznejších miestach, ako sú domy, apartmány alebo štúdia. Aj keď nebudete mať všetky luxusné zariadenia, ktoré sú k dispozícii v hoteloch, budete mať oveľa väčšiu slobodu a flexibilitu v plánovaní vašich aktivít.

Playa Esmeralda je prekrásna plážová oblasť, ktorá by mala byť na zozname každého, kto plánuje navštíviť Kubu. Ubytovanie tu je veľmi pestré a zabezpečí vám všetko, čo potrebujete na dokonalú dovolenku. Nech si vyberiete akýkoľvek typ ubytovania, budete môcť užívať si nádherné pláže a karibskú atmosféru.


Garantovaná najnižšia cena

Najobsiahlejšia internetová ponuka leteniek

97% nadšených zákazníkov

Výhodné ponuky lacných letov.

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Vyhľadať letenky